Komputer zawiesza się w grach , błąd sterownika ekranu

Witam

Sprzęt :

QuadCore AMD Phenom II X4 840, 3200 MHz

GeForce GTS 450 (2048 MB)

Płyta MSI 760GM-P33 (MS-7623)

Pamięć 4096 MB

Windows 7 64bit

Dysk 1 tb

Od 2 miesięcy od kiedy kupiłem nowy komputer cały czas mam problem ze sterownikiem ekranu

Zaczęło się od zawieszania podczas oglądania filmów na YT. Od czasu do czasu komputer się zawieszał , ekran filmu stawał się zielony a na dole wyskakiwał komunikat o sterownik ekranu przestał odpowiadać . Gry chodzą płynnie lecz i one potrafią się zawieszać ( czasami trzeba restartować kompa a czasami wywala komunikat że program przestał odpowiadać . Przy grze AssassinsCreed grafika chodzi na wysokich obrotach a podczas scen ataku komputer zawiesza się na jakieś 15 sek po czym ponownie działa ( dodam że gra pod względem graficznym się nie przycina chodzi płynnie) Co ciekawe pracując w edytorze video pinnacle przy obróbce filmów FullHD problem się nie pojawia

Zainstalowałem 4 różne sterowniki , te oryginalne jak i najnowsze bezskutecznie problem pojawia się cały czas

Ponowna instalacja Windowsa również nic nie dała . Sprawdzałem dysk programem test disc , zero błędów w teście 3dMark komputer się nie zawieszał , próbowałem innych programów testujących grafikę tam również nic nie wskazuje na jej uszkodzenie

Test temperatur jest pozytywny podczas dużego obciążenia grafika ma ok 53 - 60 stopni

Temperatury: Płyta główna 35 °C (95 °F)

Procesor 51 °C (124 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 1 34 °C (93 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 2 34 °C (93 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 3 34 °C (93 °F)

Procesor nr 1 / rdzeń nr 4 34 °C (93 °F)

Procesor graficzny 34 °C (93 °F)

Nie wiem co z zasilaczem , na gwarancji jest napisane 400W a naklejka na nim to 500W :confused: Nie wiem jak go sprawdzić

Już kompletnie zgłupiałem , nie wiem co mam dalej robić , komputer potrzebny mi do pracy więc nie kwapię się oddawać go do serwisu a potem czekać miesiąc

Co jeszcze mogę sprawdzić , aby zlokalizować problem

Napisz jaki gówniany zasilacz masz i sprawdź kondensatory.

Przede wszystkim, to postaraj się sprawdzić na innym zasilaczu lub w ogóle na innym kompie. Jeśli to nie pomoże, to niewykluczone, że masz kartę z "fochami Fermiego"i trzeba ją będzie reklamować.

Mam tak napisane :

Obudowa Tracer Janet z zasilaczem 420W .

Jak sprawdzić te kondensatory ?

Na razie to Ty sprawdź z porządnym zasilaczem bo obecnie masz jakiś szrot a nie zasilacz…