Komputer zmienia rozdzielczość podczas wybierania profilu

To znów ja ;F Otóż moim problemem jest że podczas wybierania profilu ale zaraz po wybraniu komputer zmienia rozdzielczość na 1280x1024 a mam 1680x1050. Według mnie to coś z kartą graficzną bo jak włączam kompa to słyszę 1 dłuższy pip i 2 krótkie - bios AMI. Czytałem że takie coś oznacza błąd karty graficznej o ile pamiętam to ten 1 długi i 2 krótkie to są od czasu kiedy instalowałem nowe sterowniki do karty.Dodam jeszcze że rzadko kiedy tak się robiło wcześniej tak też się działo ale wtedy to klawiatura była popsuta, kupiłem nową i było ok. Dzisiaj moja siostra włącza kompa i podczas wybierania profilu zmieniło rozdzielczość ale samo się przestawiło na odpowiednią. Ja loguję się do mojego profilu to nagle zmienia się na niższą i muszę sam ustawiać na 1680x1050. Proszę o pomoc sam nie wiem co mam robić ;/. komputer-zmienia-rozdzielczosc-podczas-uruchamiania-t339762.html <---- to jest mój poprzedni problem winowajcą okazała się klawiatura ale ta głupia rozdzielczość mnie wkurza. hmmmm to może być trochę dziwne ale z tego co mi się wydaje to jak moja siora pierwsza wejdzie na swój profil tak się dzieje ale nie jestem pewien bo przecież kurde było przez dłuższy czas ok.