Komputer zwolnił a równolegle GG w AQQ przestało działać

Witam, mam bardzo dziwny problem z AQQ i z GG którego używam za pomocą AQQ. Od pewnego czasu a mianowicie od pewnej instalacji Windows. Zrobiłem formata i po wszystkim już postawiłem sobie AQQ wszystko OK ale nie wiedzieć czemu GG a AQQ nie działo, w momencie gdy wpisałem złe hasło (specjalnie) to AQQ wyświetliło monit o tym że hasło jest złe, czyli połączenie z serwerem jest. Stwierdziłem że coś musiało się kopnąć z instalacją (bo czasem tak się zdarza) i zrobiłem jeszcze raz format, ku mojemu zdziwieniu problem pozostał… obojętne czy instalowałem AQQ 1 czy też 2 problem pozostawał. Teraz zainstalowałem Windows Vista i… zgadnijcie? Problem został :frowning: Ciekawe jest to że na laptopie wszystko zawsze działa, czy ktoś może mi pomóc? Szczerze to podejrzewam że chwyciłem jakiegoś wrednego wirusa…

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

A czy przed instalacją AQQ nie instalujesz za każdym razem jakiegoś charakterystycznego programu, który nie wzbudza podejrzeń i cały czas powoduje konflikt z komunikatorem? Przeanalizuj cały proces instalacji, kiedyś miałem podobnie i analiza pomogła, okazało się że problemem był pewien program, który uniemożliwiał mi pracę na oprogramowaniu od drukarki.

Pozdrawiam :wink:

Zobacz czy wszystkie cyferki zostały prawidłowo wpisane odnośnie maski podsieci.

Ale to niestety nie jedyny problem, wszystko instaluję tak jak zwykle i to co zwykle. Poza tym jakiś czas temu wg. Avira Antivir miałem wirusa w bootsektorze dysku… usunąłem go ale jakoś nie mogę się przekonać że go tam nie ma, objawiało mi się to też tym że komputer był masakryczne zamulony, ledwo FF się włączał. Ale teraz wcale nie jest lepiej, fakt FF się włącza normalnie ale np. NFS PS zacina mi tak że muszę grać na minimum w 800x600, ogólnie inne gry zwolniły o jakieś 20% a jedyne co zostało bez zmian to tylko suche testy 3DMark itd. Ogólnie komputer stracił na wielozadaniowości, strasznie się wlecze przy kilku programach jednak nigdy tego nie było. A najciekawsze jest to że zużycie procesora w tym momencie to 0-10% :frowning: , ja już zgłupiałem :? :?

Wrzuć logi:

viewtopic.php?f=16&t=36654 (HijackThis, ComboFix)

viewtopic.php?f=16&t=253052 (Jak wklejać logi na forum)

http://wklejto.pl/txt12025 - ComboFix

http://wklejto.pl/txt12032 - HijackThis

W logach nic nie widać

No i to chyba mój pech, wszystko jest OK jednak nic nie działa jak powinno… :frowning:

Sprawdzę jeszcze dyski i pamięć, może tam jest coś nie tak…

U mnie GG na AQQ 2 też nie działa. Inna sprawa, że nowe AQQ to straszna kobyła. Ładuje się z gracją Windows Media Playera.

Ale z AQQ 1 też nie działa, tylko w programie Gadu-Gadu działa…

Przemek07 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jaką dokładnie wersję AQQ instalujesz? To podstawowa informacja, której brakuje.

Tak to jest jeśli jajko jest mądrzejsze od kury

To AQQ 2.0.3.12, ale ten sam problem mam na AQQ 1.4.8.166 z resztą na każdym AQQ jest tak samo…

Sieć GG w starej wersji AQQ już działać nie będzie. Co do nowej - działać powinno na domyślnych ustawieniach, choć nie zawsze się tak dzieje. Spróbuj ustawić alternatywny serwer GG we wtyczce GG Network. Host np. 91.197.13.69 a port 443 lub 8074.

Niestety także nie działa na tym ani na innym serwerze alternatywnym na każdym porcie… dziwne i dlatego szukam przyczyny w swoim komputerze.

I kolejno, dyski sprawdzone, pamięć też… żadnych błędów niczego, skan antywirusowy nic nie pokazał, a logi też czyste… Nic tylko się powiesić :frowning: