Komputer zwolnił o 50%


(Apexbouw) #1

Witam

Mam problem z moim laptopem ( dell Latitude z systemem xp ) . Kilka dni temu robiłem root w telefonie mojej żony i musiałem ściągnąć sterowniki do motoroli , podczas ściągania wyświetlił się komunikat , że witryna jest uznana za złośliwą mimo to zassałem plik . Wszystko było ok , root się udał ale po ponownym uruchomieniu kompa wszystko siadło. Zwolnił o przynajmniej 50% . Nie mam pojęcia co zrobić. Skanowałem kompa chyba wszystkimi programami świata i nic . Spy doctor znalazł coś ale nic to nie dało , dalej komputer zamula. Nie chcę formatować kompa ponieważ mam za dużo cennych plików i programów ( kupionych online ) . Bardzo proszę o pomoc .

Log:

http://www.wklejto.pl/100204


(takiktoś) #2

1.Skanowałeś Malwarebytes Anti-Malware i Dr.Web Cureit??

2.Podaj logi OTL jeszcze.


(Apexbouw) #3

Witam

Oto Log z OTL:

http://www.wklejto.pl/100239

Będę próbował z dr.web

Dziękuję


(deFco247) #4

Z OTL brakuje drugiego raportu, czyli Extras.txt. Aby on powstał opcja Rejestr - skan dodatkowy musi być ustawiona na Użyj filtrowania.

Z tego co widzę używałeś Combofix. To jest narzędzie bardzo ingerujące w system, dlatego też nie należy go używać bez zgody osoby zaznajomionej z jego zdolnościami. Proszę wstawić raport, który on utworzył (powinien się znajdować w pliku C:\Combofix.txt).

Podaj również jakich innych narzędzi używałeś.


(Apexbouw) #5

brakujący log

http://www.wklejto.pl/100250

inne narzędzia to między innymi combofix , dr web, ad aware , spybot , advanced system care , avira , mks vir online i nic nie pomaga . Naprawde opadam z sił i jestem bezradny :frowning: . Wiem , że najlepiej format i po sprawie ale utracę mnustwo bardzo ważnych plików i programy zakupione online .Zauważyłem również , że komputer pracuje jak by normalnie przez 10-15 sekund i potem tak jak by procesor przestawał działać. Odinstalowałem combofix i nie mogę znaleść wspomnianego przez Ciebie pliku.

Dziękuję za wszystko do tej pory i pozdrawiam