Komputer zwolnił

Hmm od pewnego czasu przy sciągniu roznych plików z neta , komp mi sie zawiesza nic nie moge sciagnąc bo jest reset , wklejam loga bardzo prosze o pomoc o ile takowa jest mozliwa

W trybie awaryjnym z wyłącząnym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, folder na czerwono ręcznie z dysku):

Skan EWIDO po update :slight_smile:

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

log

z loga z Silent Runners nie moge zrobic , jak klikam na link to mi wyskauje okienko z textem i nie wiem co dalej zrobic :frowning:

w ogole nie da rady tego uruchomic jak zwykly program

W Hijacku został jeszcze ten wpis:

Usuń go w awaryjnym :slight_smile:

Co do Silenta to rozumiem, że nie możesz go ściągnąć na dysk…

Silent Runners (prawy przycisk myszy --> zapisz element docelowy jako --> włączasz i czekasz, aż się pojawi że log jest skończony :slight_smile:

no tal ale on jest w formacie vbs i jak klikam na niego to mam ramke ze windows nie rozpoznaje tego pliku bla bla

Są dwa (najczęściej spotykane) rodzaje komunikatów:

  1. “Dostęp do hosta skryptów systemu Windows jest wyłączony na tym komputerze”

  2. “Brak aparatu skryptów dla plików o rozszerzeniu vbs”

Który dotyczy Twojego problemu?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/jz8zvy6le70yl8th.html ja mam cosik takiego :frowning:

No to trzeba było tak od razu :slight_smile:

Ściągnij noscript.exe i zmień z disable na enable :slight_smile:

I spróbuj jeszcze raz Silenta :slight_smile:

Ma byc Enable ?? to i tak nic nie daje dalej to samo :frowning:

Poczyta TUTAJ, oraz Wyłączenie/włączenie WSH

Po próbach i przeczytaniu postów udało sie …nareszcie , oto log

Otwórz notatnik i wklej w nim to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pid nazwą FIX.REG

Jeżeli masz na dysku folder:

C:\Program Files\ MyWebSearch

To go usuń :slight_smile:

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

Po tym zabiegu jeszcze raz log z Silenta do kontroli (tym razem daj cały, bo ten jest urwany :))

proszę

Jeszcze jedna rzecz…

W notatniku wklej to:

Plik --> zapisz jako --> zmień rozszerzenie na wszystkie pliki --> zapisz pid nazwą FIX.REG

W trybie awaryjnym odpal plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru i reset kompa :slight_smile:

I jeszcze raz log :slight_smile:

prosze :slight_smile: kolejny log :slight_smile:

Czysto :slight_smile:

Dziekuje mam nadzieje ze to cos pomoże :slight_smile: