Komputer

Mam pyt:

Znacie jakąś ofertę komputera nieużywanego, który można kupić w sklepie, żeby chodziły na nim gry GTA VICE CITY, FIFA 2005, FAR CRY, itp.

W cenie 500 zł?

Znacie taki sklep w którym za taką cenę mógłbym kupić takiego kompa?

Z góry bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc.

Jeśli Ci to nie przeszkadza, to zerknij na Allegro. Tam sprzedaje wiele sprzedawców różne klasy komputerów.

Właśnie, chodzi o to, że to ma być komputer nie z giełdy komputerowej, ani żadnej innej, tylko ze SKLEPU.

Normalnego sklepu, do którego się chodzi.

Raczej nie

:smiley:

No to może za 800 zł, lecz nie więcej.

Za 500 zł to możesz sobie kupic dobrą klawiaturę multimedialną 8)

Jak szukasz sklepu w Twoim mieście to lepiej popytaj się na jakimś forum regionalnym miasta 8)

No chyba nie :smiley:

kompuet do takich gier to przynajmniej wydatek rzedu 2000 zl :x

A za 800 zl moze pojdzie ci Fifa 2001 :stuck_out_tongue:

Sklep we Wrocławiu, cena 800 zł?

:stuck_out_tongue:

Wrocławskie Fora

Zapraszam.

Tomek23…az musialem sie zalogowac zeby odpisac…czemu wszystkie Twoje posty jakie widze sa absurdalne? :|…

przesadzasz :slight_smile:

Jak chcesz grać to kup sobie konsolę PS 2.

Mam Celeron 433 Mhz, 64 mb RAM, Kartę graficzną Intel, Pentium II, komputer kupowałem 5 lat temu, i wtedy był to jeden z najlepszych.

A nawet jak wymienię kartę graficzną na najnowszą , to nie pójdzie.

Dlatego, że mój komputer jest za stary.

To samo z procesorem.

Po prostu nie będzie to kompatybilne.

Dlatego szukam nowego kompa, o takiej cenie.

za ta cene lepiej by bylo jak bys zmodernizowal ten komputer co aktualnie masz (lecz pierw moze podaj parametry) .

Bo inaczej za 800 zl kupisz

i mysz …

Mam Celeron 433 Mhz, 64 mb RAM, Kartę graficzną Intel, Pentium II, komputer kupowałem 5 lat temu, i wtedy był to jeden z najlepszych.

Już pisałem jaki mam sprzęt!

Tomek23 troche mnie rozbawiłeś :smiley:

Ty chyba coś ostatnio zaspałeś :wink: Niestety nieużywane kompy na których by poszły te gry są nieco droższe

Może jakiś używany to byś kupił, ale nowy w tej cenie (800 zł) to tylko do neta i może kilku programów biurowych.

:buja: :buja: :buja: :buja: :buja:

Za 1000 zł Kompa który będzie taki:

1300 Mhz, karta graficzna GeForce 2, 128 mb RAM, w jakim sklepie *nie na Allegro i innych giełdach kupię" a w zwykłym sklepie, i czy bedzie GTA 3 i FIFA 2004 chodzić na tym?

Ja się zastanawiam nad sprzedażą mojego trzy latka:

Athlon XP 1600+

Płyta: ECS K7S5A

Seagate Barracuda 40GB

256 MB DDR

Karta graf: GeForce 2 Ti 64MB

Tuner TV: PixelView

Nowy zasilacz

DVD ROM LG

Nagrywarka CD/RW 48x24x48

Cena: +/- 600zł

Heh, ja szukam właśnie takiego sprzętu i o takiej cenie, tyle, że w sklepie. :stuck_out_tongue:

A co to za różnica:P? Używanego za tyle kupisz - nowego raczej nie:P