Komputerowe akwarium

(Gg505) #1

Hej,

Nie wiedziałem, e to jest możliwe :smiley: http://www.spryciarze.pl/jak-zrobic-akw ... -komputera :slight_smile: Ma ktoś z was takie cudo może u siebie? :smiley: Nic sie nie stanie jeśli bym rękę do tego oleju włożył ?

(Alfa1978) #2

niezła sprawa:( kiedys sam sprubuje jak z giełdy poprzyworze ,płyty,dyski,procki itp. :mrgreen:

(Chrucik) #3

Ja bym swojego włożył tylko jakoś się boję.... co by rodzinka powiedziała a po drugie to ciekawe jak to wpływa na żywotność podzespołów.... :slight_smile:

(Cekol1) #4

kurde =D> chyba się skusze na to zarąbiście to wygląda :mrgreen:

(niezDarek) #5

mało prawdopodobne ale sie spytam:

jest możliwość zrobienia takiego akwarium i wpuszczenia ryb ??

(Kubakuderski) #6

rybki w oleju raczej by nie przeżyły...

(niezDarek) #7

no właśnie a jakby tak w wodzie destylowanej to zanurzyć ??

(Kubakuderski) #8

też by zginęły raczej...odziel rybki od kompa taflą szkła...tylko to mi przychodzi do głowy

(Aniołeczek) #9

Taaa :stuck_out_tongue: Jeszcze tylko rybki kupić :smiley:

Oj, czego to oni nie wymyślą ;]

(Dawiddek55) #10

rybki by się popiły :mrgreen:

(Cekol1) #11

rybki wkręcily by sie w wiatraczki i tyle by po nich zostalo :stuck_out_tongue:

(Dawiddek55) #12

cwaniak , no właśnie tak tez mogłoby się dziać :slight_smile: No to jak, zamacza ktoś kompa??Bo ja swego nie dam :slight_smile:

(klopas) #13

heh można by było odizolować reszte i zamoczyć tylko procek :wink:

jakaś tuba albo coś :wink:

PS. może podkręcili ale nie widziałem testu stabilności :wink: np. orthos na 2h :wink:

(niezDarek) #14

do zrobienia takiego efektu jaki jest potrzebny olej ??

bo chyba sie skusze na zrobienie czegoś takiego a ryby zostawię w spokoju w akwarium

(kwasna pikla) #15

wystarczy zwykły roślinny taki z biedronki :wink:

można też użyć oleju transformatorowego ale ten jest raczej niebezpieczny bo ma bardzo dużą penetrację a opary sa toksyczne :stuck_out_tongue:

(niezDarek) #16

czyli zwykły roślinny

(Cekol1) #17

tylko lipa będzie jak by się zachcialo potem spowrotem do standardowej obudowy wsadzić sprzęt, to troche czyszczenia z tego oleju by był :expressionless: o