Komputronik Od 18 lat?

Czy Zamawainie Przedmiotow Przez www.komputronik.pl wymaga 18 lat ?

a nie pisze w regulaminie?

przeczytaj regulamin ale pewnie trzeba mieć 18lat

Przelecialem Regulanim i Nie widzialem nic o tym ze trzeba miec 18 lat . Przy resetracji takze nie bylo nic o 18 . Heh ja juz zamowielem z odbiorem w salonie a 18 to ja nie mam xD

jak zobaczą kasę to nie będą pytać o dowód :smiley:

tez mi sie tak wydaje xD Skoro juz zamowione to nie ma sie czym przejmowac ;]

Pamiętam jak jeszcze w wieku 16 lat poszedłem do komputronika, po kartę pamięci do k750, karty w sklepie nie było, więc zamówili z magazynu i wiek się dla nich nie liczył. W prawie Polskim jesteś po prostu konsumentem i nie masz obowiązku ukończenia 18stki aby kupić coś w komputroniku

tym bardziej że nie są to artykuły 18+

a sprzedawca niema obowiązku nic ci sprzedać bez zgody twojego ustawowego przedstawiciela :stuck_out_tongue_winking_eye:

A czy za zgodą ustawowego przedstawiciela Komputronik ma obowiązek mu cokolwiek dać?

Jeśli towar jest dość drogi, nie pamiętam chyba +200 zł to można zwracać go z przyczyny braku przez ciebie ukończonych 18 lat. Dzieciak zrobił głupstwo. ~~

Nie wiem jak w komputroniku ale u mnie w pro-linie a jest to najbardziej zadbany i wielki sklep w mieście tylko z kompami itp. ja kupiłem żeczy za prawie trzy tysiaki ozywiście nie naraz np. karte graficznom słuchawki obudowe ninja procesor płytę główną, laptopa a mam 12 lat nawet mi dzień dobry mówią kiedy mnie na ulicy spotkają .Z tego co wiem jak ostatnio dzwoniłem do Komputronika to mi mówili PROSZĘ PANI HAHAHAHHAHAHA Jak się uśmiałem że normalnie nawet ten gościu co sprzedaje to słyszał ja mam 12 lat a oni mnie za kobietę rozumiem że jeszcze nie przeszedłem mutacji głosu ale bez przesady… . JAK CZEGOŚ NE MA W REGÓLAMINIE TO NIE MA ok

życzę miłej tranzakcji a propos ile masz lat??

wszystko ok wszedlem podelm nazwisko gosc mi dal sprzet kasa gwarancja itp i do widzenia - 17