Kompuyter powolnił

hej!

Proszę o sprawdzenie loga z Hijackthis. Dziś pojawił się z kompem następujący problem: znacznie zwolniły pracę IE 7.0 i Mozilla, ale niezwiązana z internetem praca komputera nie zwolniła. Obok ikonki skanera dostępowego Avast! pojawiała się i znikała ikonka skanera poczty Avast. Wykonałem skan Avastem i przeniosłem do kwarantanny 3 pliki:

Przy ponownym uruchomieniu komputera Avast wykrył jeszcze jeden zainfekowany plik, który też wrzuciłem do kwarantanny, a po uruchomieniu systemu uruchomiłem Hijackthis:

Jak na razie Internet Explorer i Mozilla chodzą bezproblemowo, i nie pojawia się ikona skanera poczty Avast. Czy mogę usunąć pliki z kwarantanny?

Z góry dziękuję

pozdrawiam

Paweł

Prawoklik na Mój Komputer>>Przywracanie systemu>> wyłącz przywracanie systemu na wszystkich dyskach.

Daj log z ComboFix

log z ComboFix:

Otwórz Notatnik i wklej w nim to:

Plik >>> Zapisz jako >>> Zmień rozszerzenie z TXT na Wszystkie pliki >>> Zapisz pod nazwą FIX.REG >>> kliknij dwa razy na utworzony plik FIX.REG i potwierdź dodanie do rejestru >>> restart.

dziękuję za pomoc

dodałem FIX.REG do rejestru i zrestartowałem komuter. czy mam coś jeszcze zrobić? czy mogę już włączyć opcję przywracania systemu i usunąć z komputera pliki z kwarantanny Avasta?

Możesz już to zrobić :slight_smile:

bardzo dziękuję za pomoc :slight_smile: