KOMU rozłacza sie NEOSTRADA?

ja juz nie wiem co mam zrobic

z 2 miesiace temu wymienilem MODEM bo stwierdzili ze to moze byc wada modemu

a teraz znow ten sam problem neo samoczynnie sie rozłacza !!

i to kilka razy na dobe , mozna szału dostac

nie korzystam z tej ICH aplikacji tylko z samych sterow do SAGEMA

CHYBA bede musial podziekowac TP za internet i to szybciej niz sie SPODZIEWAJA !!

chyba ze macie jakies porady co do NEO , mam opcje 1 MB

AutoConnect http://shider.net/AutoConnect/ , choć bardziej bym polecał zmianę modemu. Ten Sagem jest badziewny jak ta lala. Mam kolegę, który jest monterem w TPSA i twierdzi, że mają sporo zwrotów tych modemów

Znaczna część modemów Sagem tak ma.

Jeśli masz płytę opartą na chipsecie VIA to mam nadzieję iż zainstalowałeś odpowiednie sterowniki do niej.

Przeskanuj również system pandą on-line, nod32, ad-aware, spybot a następnie wklej loga hijackthis oraz silent runners do działu bezpieczeństwo. Neo jest strasznie uczulona na syf.

Zadzwoń również do TP i dowiedz się czy po ich stronie wszystko jest ok. Zapytaj się również o jakość kabla telefonicznego (starsze centrale nie spełniają wymogów do neo)

=========

UPDATE

Oczywiście chodzi o chipset VIA. Moje przejęzyczenie. Przepraszam i już poprawiam :oops:

VGA to karta graficzna. Tu chodzi chyba o chipset VIA :? dobrze myśle? BO z chipsetem VGA się nie spotkałem.

masz skonfigurowaną Neo recznie :?:

Zgadzam się całkowicie z tym co jest napisane powyżej. Miałem taki sam problem z neostradą na początku użytkowania. Po długich monitach uzyskałem od nich informację , że jest to winą połaczeń skrosowanych w centrali. W starych centralach taki problem występuje . W nowych nie. Miałem to szczęście , że coś tam zmieniali i teraz jest ok. Ale też nie używam modemu Sagema chociaż taki zakupiłem. Mam wgrane tylko sterowniki oraz korzystam z routera ADSL i jestem z neo bardzo zadowolony. Nawet myślę o liveboxie.