Komunikat ``Błąd ładowania systemu operacyjnego``

Witam mam problem taki jak w temacie zrobiło się to jak formatowałem dysk i komputer się wyłączył prosze o pomoc

Pozdrawiam

Jaki dysk formatowałeś, ten z systemem, partycję C, czy może instalowałeś windows? Napisz trochę więcej o problemie.

I o jaki system chodzi XP/Vista, czy inny?

mak600 , no właśnie …o jaki konkretnie błąd chodzi ?? Problemów z rozruchem systemu może być wiele tak jak i przyczyn :smiley:

instalowałem system XP komp wyłączył się ponieważ jedna z kości jest uszkodzona wyjalem ta kość i sie już nie wyłącza tylko co z tym dyskiem…

W dniu 29.05.2008 , o godzinie 14:39 został dopisany post przez mak600

komp sie włącza Bios itp lecz jak dalej jest nie ma żadnego Windowsa na tym kompie

Instalacja się czyli nie skończyła. Spróbuj instalować od nowa, zwłaszcza jeżeli wyłączenie nastąpiło w pierwszej części instalacji.

no ale nie da się instalować… bo jak wlacze to tam info o płycie głównej włączy itp lecz później wyskakuje ten błąd jak włącze płyte z windowsem jest to samo…

Masz ustawione bootowanie z tego napędu?

nie wiem a jak ustawić… ?? lub sprawdzić dysk sata 500gb Samsung

mak600 , najlepiej od razu wyzeruj dysk np. programem active killdisk, załóż na nowo partycje i zainstaluj system. Szkoda nerwów i czasu na pośrednie zabiegi.

no tak ale jak to zrobić jak nie odpale Windowsa …

w biosie. Wchodzisz do biosu i znajdujesz opcję co do kolejności bootowania (first boot ustawiasz na CD).

Tak, czy siak i tak musisz to bootowanie ustawić (nawet dla KillDiska).

acha wiem o co chodzi nie moge tego znaleść ale za pierwszym razem wykryło więc chyba jest…

Jaką Masz płytę główną?

Cosik_ktosik Wielkie dzięki!! o botoowanie chodziło przestawiło się Dziękuje!!

Płyta główna MSI P35 Neo-F

Procek Q6600

Ram 8gb 4x2 gb

Karta grafiki 9600gt 512mb ddr3 2xDvi

ale teraz myślę że wam się już to nie przyda

Jeszcze Raz dzięki

Pozdrawiam