Komunikat błędu po uruchomieniu www.filelab.com


(MagdaL) #1

Od rana mam problem z niewłaściwym działaniem strony http://www.filelab.com. Po wpisaniu adresu wyskakuje komunikat o takiej treści: http://www.wklejto.pl/170688. Nie bardzo wiem, o pojemność którego dysku tu chodzi. Mój dysk C ma jeszcze ok. 830 GB wolnego miejsca (maksimum to około 1 TB), natomiast D ma 21,9 GB wolnego na 24,9 GB. Z konieczności wszystkie pliki i programy (za wyjątkiem sterowników) trzymam na partycji systemowej.

Kiedy po raz pierwszy ujrzałam ten komunikat, miałam zainstalowaną wtyczkę FileLab do Firefoksa (którego notabene wczoraj zaktualizowałam do wersji 23.0.1), więc to raczej nie kwestia braku odpowiedniego rozszerzenia. Próbowałam sobie poradzić z tym problemem, przywracając system do stanu sprzed trzech dni, ale to nic nie dało - błąd występuje nadal. AVAST nie wykrył zagrożenia, zarówno przy szybkim, jak i pełnym skanowaniu. Próbowałam też na nowo zainstalować ASP.NET v. 2.0.0. i przeczyściłam komputer za pomocą CCleanera - bez rezultatu. Czasami do "sprzątania" używam również Odkurzacza, przy czym i w tym, i w tym przypadku staram się bardzo uważać na to, co likwiduję. Regedit nie znalazł tego klucza [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog], a w każdym razie nie w tej formie. Ja mam taki: Komputer\HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Fusion - nazwa: domyślna; typ: REG_SZ; dane: wartość nie ustalona.

Do tej pory nie miałam problemów ze sprzętem - jest nowy, używam go od końca czerwca br., wszystkie odpowiednie aktualizacje instaluję na bieżąco, nie bawię się już w instalację setek tysięcy programów, co ochoczo robiłam na poprzednim komputerze :smiley: Cieszę się, że choć ów błąd pojawia się w obydwu moich przeglądarkach (FF i IE), dotyczy on tylko tej jednej strony. Bardzo mi jednak zależy na jego naprawie, bo to właśnie na FileLab znalazłam aplikację, dzięki której nie muszę instalować osobnego programu do edycji wideo.

Będę naprawdę wdzięczna za pomoc! :slight_smile:

Skany OTL i Extras: http://www.wklejto.pl/170689 i http://www.wklejto.pl/170690.

Dane:

  • Windows 8 64-bitowy

  • Płyta główna: LENOVO INVALID 31900003WIN8 STD MLT

  • Procesor: Intel® Core i5-3210M CPU @ 2.50 GHz

  • Typ magistrali: PCI Bus

  • Pamięć: 8192 MB

  • Karty graficzne: Intel® HD Graphics 4000, NVIDIA GeForce GTX 660M

  • Karty sieciowe: Intel® Centrino® Wireless N-220, Qualcomm Atheros AR8161 PCI-E Gigabit Ethernet Controller (NDIS 6.30), karta sieciowa debugowania jądra firmy Microsoft

  • Domyślna przeglądarka: Firefox 23.0.1

  • bezprzewodowy Internet


(Pablo79) #2

U mnie na IE10 w Win8 klikając na tą stronę wyświetla się taki sam komunikat jaki podałaś w drugim linku więc problem jest po stronie administratora tej stronki. W Firefox 23.0.1 podobna sytuacja.


(MagdaL) #3

Jeżeli to faktycznie wina twórców strony, mam nadzieję, że to wkrótce naprawią. Błąd występuje nadal, ale przyznam, że Twój post mnie uspokoił. Dzięki za odpowiedź :slight_smile:

EDIT : Proponuję jeszcze dla pewności sprawdzić działanie strony poprzez ręczne wpisanie jej adresu w pasku adresów bądź wpisanie hasła "filelab" w wyszukiwarkę. U mnie obydwie metody pokazują błąd serwera.

-- Dodane 21.08.2013 (Śr) 16:23 --

Strona już działa, więc problem z głowy. Jeszcze raz dziękuję, Pablo79! :smiley: