Komunikat explorer.exe przy wejściu do folderu

Witam, mam problem otóż przy próbie wejścia do folderu w którym mam filmy na dysku D pojawia mi sie komunikat “Wystąpił problem z aplikacją explorer.exe i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty” reszta folderów na tym dysku działa poprawnie jak i wszystko inne na komputerze.

 

 

Logi OTL i EXTRAS:

http://www.wklejto.pl/189072

http://www.wklejto.pl/189071

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

 

Co do problemu, masz może  laptopa Asus, jeżeli tak to wyłącz z autostartu Asus Web Storage.

 

Jeżeli nie to wykonaj:

Proszę zrobić logi OTL i OTLExtras w/g tej instrukcja: http://forum.dobreprogramy.pl/analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html , dać je na http://www.wklej.org a na forum podać linki do nich.

Nie niestety nie jest to laptop jest to dosyć leciwy komputer stacjonarny mojego taty. Dziękuję za odzew jutro z rana zrobię to co napisałeś i dodam do posta.