Komunikat IE o pracy w trybie offline

Parę dni temu przypałętało mi się jakieś dziadostwo- avast wykrył mi chyba ze 20 trojanów. Generalnie miałam straszliwie zasyfiony IE. Trochę się z tym pomęczyłam, ale myślałam, że już wszystko usunęłam, bo wszystko wyglądało w porządku.

Tylko od tego czasu w momencie kiedy nie jestem jeszcze połączona z internetem (korzystam z iplusa) ciagle wyskakuje mi komunikat o tym, że dana strona nie może być wyświetlona w trybie offline. Zaznaczam, że nie próbuję otwierać w tym momencie żadnej strony…

Powiedzcie, co z tym dziadostwem zrobić… :frowning:

Może coś blokuje połączenie z netem ? Jesteś pewien że nie masz syfu na komputerze ? Spróbuj zainstalować inna przeglądarkę(np. Firefox lub Opera) bo na IE dużo syfu sie łapie

Nigdy nie korzystam z IE, od zawsze mam operę. Tylko tego jakoś Windows nie przewiduje, bo kiedy nie jestem jeszcze podlaczona do internetu (iPlus), a razem z systemem odpala mi się np. gg, emule czy aqq i probuja od razu sie podlaczac do serwera wyswietla sie komunikat “zadana strona www nie jest dostepna w trybie offline”. Przeskanowalam kompa juz chyba wszystkim, czym sie da, wywalilam caly syf i juz nic innego zaden program nie znajduje. A komunikat ciagle sie pojawia. Wiąże to z tym zawirusowaniem, bo wczesniej tego nie bylo. Chociaż mogę sie mylić i to nie kwestia wirusow. Tylko jesli tak, to co z tym cholerstwem zrobic?

Czy w IE masz ustawioną jakąś stronę startową czy jest pusta ?

Pusta.