Komunikat No signal na ekranie w czasie instalacji systemu

Mam taki problem, ze komputer przy uruchamianiu na ekranie pojawialo się ze no signal po czym zaczął się normalnie włączać. Zrobiłem coś głupiego bo zacząłem instalować win7 z pendrive i po procesie formatu 1partycji i instalowania komp standardowo uruchamia się ponownie tylko ze juz straciłem cały obraz z monitora i nic nie mogę zrobić. Dioda monitora miga jakby jednostka centralna byla wyłączona. Przeczyściłem jednostkę i podociskałem kable do wtyczek i nic to nie dało. Później docisnąłem lekko Elementy podłączone do płyty głównej i był efekt taki ze pojawił się obraz ale z płyta główna zaczęła nieustannie piszczeć wiec szybko wylaczylem i jeszcze raz sprawdziłem połączenia do płyty głównej i jak włączyłem to wróciło do stanu gdy brak obrazu przy uruchomionej jednostce. Dodam jeszcze, ze przy wyłączeniu zasilacza (bo inaczej nie wyłączę jednostki) i ponownym włączeniu zasilacza jednostka sama automatycznie sie włącza. Wyciągałem i wkładałem baterie ale to nic nie zmieniło. Help me please!

redoko1212 na forum piszemy w języku polskim, czyli korzystamy z polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ł, ń, ó, ś, ź, ż).

Dlatego też proszę skorzystać z przycisku Edytuj   i dokonać korekty postu.

W przeciwnym razie post trafi do Kosza.

Raczej uszkodzenie sprzętowe… Wiatrak na procesorze się kreci? Podaj model zasilacza - może tylko uszkodził się zasilacz.

Karta graficzna - zintegrowana, czy osobna? Spróbuj też wyciągnąć/docisnąć pamięci. Jak masz więcej, niż jeden moduł pamięci do wyciągij wszystkie i wkładaj po jednym  - może pamięć uszkodzona.

zasilacz modecom feel2 400w

płyta główna: AM3 DDR3 1600, Phenom II, support 6-core CPU

karta graf: gf9500gt 512M DDR2

mam tylko 1 moduł RAM i po dociśnięciu pamięci też nie pomaga

Wyciągnąłem i dokładnie wyczyscilem kosc ram i pomogło! Dzieki Bachus;)

Gdy ponownie wziąłem sie za instalacje win7, problem powrócił tj.czarny ekran jakby jednostka była wyłączona. Tzn ze powinienem kupic nowa kosc ram czy to moze byc cos innego?

Ma ktoś jakiś pomysł?

A masz zainstalowany jakiś system? jeśli tak to czy chodzi bez problemu?

sprawdź jakimś mem testem pamięć czy nie jest uszkodzona

przełożyłem ram w drugi slot i zdołałem skorzystać przez kilka minut z komputera, udało mi się dokończyć instalacje windows7 i już miałem zabierać się za instalacje jakiś programów, gdy komputer się zawiesił, a po restarcie problem powrócił, jesli zdoła mi się ponownie uruchomić system to spróbuje sprawdzic jakims memtestem