Komunikat od AdBlocka w FF (koparka bitcoin)

Cześć,
przed chwilą dostałem komunikat od AdBlocka, że witryna (alltube.tv) chce użyć mojego komputera jako koparki do bitcoinów. Ok, zgoda. Anuluj, niet.
I tutaj pytanie, czy spotkaliście się już z czymś podobnym?
Czy jest jakiś dodatek do FF lub program, który uniemożliwia użycie skryptu jak na stronie wyżej? (czytałem gdzieś, że Pirates Bay testowało taki skrypt koparki).
Czy ktoś z Was spotkał się z czymś takim?

Ja takiego komunikatu nie dostałem od ublocka origina. Ale mialem potrzebę pobrania jednego odcinka pewnej serii filmowej, ktory praktycznie zaginąl w necie, a do chomikuj, to nawet wchodzę.
Mam blokowanie okien, ublocka i disconnect, ale supnęło nowymi kartami i oknami z różnymi grami i jakichś fake, a procesor aż zaczął pomrukiwać z niezadowolenia.
Na taką okazję miałem strict popup blocker i po włączeniu rozszerzenia i wejściu na alltube - bez nikakich szykan pobrałem ten odcinek serialu.

W firefoxie miałem ustawione blokowanie wyskakujących okien. Ale tak malware sypnęło, że firefox był bezradny. Zaczęło się od kliknięcia w play na filmie.

Sprawdzałem ciasteczka. Żadne .coin nie wlazło. A muliło, jakby koparka ruszyła. No i był taki objaw, że nie dało wyłączyć firefoxa. Ja sobie radzę, więc zamknąłem procesy.
Potem z blockerem - nic nie wlazło.

Teraz trzeba bardzo uważać na alltube.

Ja używam jedynie AdBlock Ulitmate jeżeli chodzi o reklamy. Regularnie też sprawdzam PCta w poszukiwaniu syfu jakiegoś. I jakoś problemu z tym nie mam. A z tej strony korzystam praktycznie codziennie. I nie zauważyłem też, żeby coś muliło. Procesor też pracuje jak zawsze.
Jedynie dziś, jak napisałem wyżej dostałem komunikat i z miejsca się zainteresowałem tym.

Dzięki śliczne. Zrobione.