Komunikat od dost.internetu zamiast str. startowej

(dobdi_duszek) #1

Witam, mam nastepujacy problem ...

dzis wlaczam komputerm, otwieram explorer a tu zamiast strony strartowej komunikat od mojego dostawcy internetu o jakis pierrdolach ;/

Dzwonic do nich nie bede bo tyle razu sie juz z nimi scielem ze mam ich po dzurki w nosie!

Dodam ze w pasku adresu jest normalnie 'www.onet.pl' Po jakims czasie i malym kombinowanku moge przegladac normalnie strony,ale co to za chamstwo!?

i pytanie ->Jak to usunac/zlikwidowac?

:cry:

(sdar) #2

dobdi_duszek Proponuj臋 aby艣 od pocz膮tku funkcjonowania na forum stosowa艂 si臋 do zasad panuj膮cych na tym forum. Jedn膮 z nich jest u偶ywanie polskiej pisowni (w艂膮czaj膮c w to znaki typu 膮, 艣, 膰, 艂, 贸 itd). Zastosuj si臋 prosz臋 do tych regu艂.

Ponadto okre艣lenie

jest (delikatnie m贸wi膮c) ma艂o precyzyjne.

Pami臋taj r贸wnie偶, 偶e na tym forum nie uzyskasz pomocy je艣li chodzi o ograniczenia lub zabezpieczenie legalnie na艂o偶one przez administratora.

(jaru_r) #3

W niekt贸rych sieciach tak po prostu jest - po za艂膮czeniu komputera i uruchomieniu przegl膮darki nast臋puje logowanie do sieci, zw艂aszcza, je艣li dzia艂a ona na zasadzie hot-spota.

A偶 tak bardzo przeszkadza Ci ten ekran od dostawcy?? Na pewno nie jest widoczny d艂u偶ej, ni偶 kilka sekund, a poza tym powinien by膰 gdzie艣 przycisk "Przejd藕 do strony, kt贸rej za偶膮da艂e艣", czy co艣 w tym stylu.

Nie da si臋 tego omin膮膰 i raczej nie powiniene艣 dzwoni膰 z tym do dostawcy, bo internet dzia艂a Ci poprawnie i to Ty wychodzisz na chama robi膮c z tego tak膮 afer臋.

(Wieho1) #4

A dlaczego nie napiszesz jakiej tre艣ci by艂 ten komunikat? Z tego co wiem i si臋 orintuje, taki komunikat wyskakuje przewa偶nie tylko wtedy je艣li kto艣 ma jakie艣 zaleg艂o艣ci...przewa偶nie w op艂atach za internet.

(jaru_r) #5

neeo - wtedy w og贸le nie m贸g艂by korzysta膰 z netu, a komunikat, kt贸ry si臋 ukazuje, potwierdza, 偶e komputer zosta艂 zalogowany do sieci i uwierzytelniony

(sdar) #6

Proponuj臋 powstrzyma膰 si臋 z komentarzami i domys艂ami do czasu doprecyzowania informacji przez autora tematu.