Komunikat od dost.internetu zamiast str. startowej

Witam, mam nastepujacy problem …

dzis wlaczam komputerm, otwieram explorer a tu zamiast strony strartowej komunikat od mojego dostawcy internetu o jakis pierrdolach ;/

Dzwonic do nich nie bede bo tyle razu sie juz z nimi scielem ze mam ich po dzurki w nosie!

Dodam ze w pasku adresu jest normalnie ‘www.onet.pl’ Po jakims czasie i malym kombinowanku moge przegladac normalnie strony,ale co to za chamstwo!?

i pytanie ->Jak to usunac/zlikwidowac?

:cry:

dobdi_duszek Proponuję abyś od początku funkcjonowania na forum stosował się do zasad panujących na tym forum. Jedną z nich jest używanie polskiej pisowni (włączając w to znaki typu ą, ś, ć, ł, ó itd). Zastosuj się proszę do tych reguł.

Ponadto określenie

jest (delikatnie mówiąc) mało precyzyjne.

Pamiętaj również, że na tym forum nie uzyskasz pomocy jeśli chodzi o ograniczenia lub zabezpieczenie legalnie nałożone przez administratora.

W niektórych sieciach tak po prostu jest - po załączeniu komputera i uruchomieniu przeglądarki następuje logowanie do sieci, zwłaszcza, jeśli działa ona na zasadzie hot-spota.

Aż tak bardzo przeszkadza Ci ten ekran od dostawcy?? Na pewno nie jest widoczny dłużej, niż kilka sekund, a poza tym powinien być gdzieś przycisk “Przejdź do strony, której zażądałeś”, czy coś w tym stylu.

Nie da się tego ominąć i raczej nie powinieneś dzwonić z tym do dostawcy, bo internet działa Ci poprawnie i to Ty wychodzisz na chama robiąc z tego taką aferę.

A dlaczego nie napiszesz jakiej treści był ten komunikat? Z tego co wiem i się orintuje, taki komunikat wyskakuje przeważnie tylko wtedy jeśli ktoś ma jakieś zaległości…przeważnie w opłatach za internet.

neeo - wtedy w ogóle nie mógłby korzystać z netu, a komunikat, który się ukazuje, potwierdza, że komputer został zalogowany do sieci i uwierzytelniony

Proponuję powstrzymać się z komentarzami i domysłami do czasu doprecyzowania informacji przez autora tematu.