Komunikat odmowa dostepu

Potrzebuje pomocy nie mogę otwierać ikon na pulpicie oraz programów przez menu start nic mi nie działa m.in scan disk defragmentacja itp. nie mogę otworzyć nawet programów antywirusowych zaraz pojawia sie komunikat ODMOWA DOSTęPU DO PODANEGO URZąDZENIA, śCIEżKI LUB PLIKU!

czy ktoś może mi pomóc?

Wejdż w tryb awaryjny ,zaloguj się na konto administratora i sprawdż czy zachowanie systemu będzie podobne.

Po jakich czynnościach ten komunikat zaczął wyskakiwać :?:

Myśle że na początek wklej logi HijackThis + SilentRunners

w trybie awaryjnym jest to samo pojawily sie ikonki z windowsem i nie mozna ich otworzyc

Złączono Posta : 29.06.2007 (Pią) 0:02

pojawil sie po sciągnieciu gry ktora zapisala sie na pulpicie w postaci mnóstwa ikonek których nie idzie usunąc

ehh tto chyba pozostaje Ci format!!

C: format YES YES , koniec zartów musisz uzyć jakiegoś programu żeby usunąć te pliki (może to wirus a nie gra kolego) polecam ERD Commandera (drogie ale dobre) jest coś podobnego ale niewiem jak się nazywa (jest darmowe) jeżeli jest to wirus przeskanuj programem antywirusowym (Windows + R i Przeglądaj) OSTATECZNIE sformatuj dysk z folderem Pulpitu twojego konta z reguły C wraz z systemem, no godzina roboty przed tobą :slight_smile: Powodzenia (Moja rada nie śiągaj z niepewnego źródła bo to się tak kończy oczywiście dem gier bo nie mówimy tu o piractwie)