Komunikat Pomocy Excela -co to znaczy jakiś wirus?

Witajcie, ten komunikat pojawił się nagle przy korzystaniu z pomocy excela.

Pomoc nie może wyświetlić tej procedury, ponieważ poziom zabezpieczeń w przegladarce jest za wysoki lub formant ActiveX Ouactrl.ocx nie został poprawnie zainstalowany.

-Ustaw niższy poziom zabezpieczeńw przeglądarce

-Jeśli otrzymasz ten komunikat po wybraniuniższego poziomu zabezpieczeń skontaktuj sie zadministratorem systemu ,aby rozwiązać problem instalacjiformantu ActiveXOuactrl.ocx w folderze, w którym zainstalowano pakiet Microsoft Office.

Możecie mi napisać krok po kroku jak to zrobić.

Z góry dziękuje.

O ile się nie mylę, to chodzi o poziom zabezpieczeń Internet Explorera. Wchodzisz w Start -> Panel sterowania -> Opcje internetowe -> zakładka Zabezpieczenia; ustaw na średnio-wysoki lub średni.

Tylko co ma IE do Office nie rozumię

Możesz napisać jaką wersję offica posiadasz ??

Mam WIN XP HE SP2 . Zabezpieczenia - poziom jest średni .Próba ustawienia na niski powiduje krzyk ,że to błąd i polecenie ustawienia na średni.

W dniu 21.07.2008 , o godzinie 18:39 został dopisany post przez kalina

Office 2000 SR-1 Premium ,aha tak przy okazji mam w wordzie tylko słownik polski i niemiecki. Jak zainstalować angielski?

Instalacja najnowszego SP powinna załatwić ten problem.

http://support.microsoft.com/kb/263134

SP do WIN , Oficce jako calości czy excela?

Link raz jest po polsku raz po angielsku.

Chodzi o SP do Office.

Trafiłam tam, ale nie potrafię się poruszać. Wszystko jest po angielsku boję się o to ,że mój angielski jest niewystarczający.

Office 2000 Update: Service Pack 3 ENG

Office 2000 Service Pack 3 PL

Mam SP3 już dawno i pomoc excela nie chce prawidłowo działać dalej.

Może wlyw na działanie pomocy ma blokada nałożona niedawno na porty przez TP dla Neostrady