Komunikat powitalny

(Mancunian) #1

Co zrobić, żeby przy uruchamianiu pisało "Zapraszamy", a nie "Trwa ładowanie ustawień osobistych..."? Chcę, aby było tak, jak na początku.

(Danielderen) #2

konta użytkowników--.>zmień sposób logowania-->zaznacz użyj ekranu powitalnego

(Mancunian) #3

Mam zaznaczoną w/w opcję.

(El Presidento) #4

Czasami powinno pisac Trwa ładowanie ustawień osobistych a za chwile pokazać sie Zapraszamy (nie zawsze) a jak jest u ciebie :roll:

(Mancunian) #5

To pierwsze jest, a tego drugiego w ogóle nie ma.

(Geomaras) #6

Odpowiem tak. Instalowalem tego samego windowsa xp na dwoch kompach,w ten sam sposob i na jednym jest zapraszamy, a na drugim trzeba kliknac uzytkownika. Na tym na ktorym trzeba bylo kliknac w uruchom/control usserpaswords2 odhaczylem tego ptaka i fakt nie trzeba sie logowac,ale zamiast "witamy" jest "ładowanie ustawień osobistych". Natomiast w tym pierwszym kompie sprawdzalem w control usserpaswords i tam ptak jest, wiec mysle ze to nie to o czym pisza wszyscy. Jedyna różnica jest taka ze pierwszy komp jest bez neta, a drugi z netem. W obu w panelu sterowania przy kontach uzytkownika jest uzyj ekranu powitalnego. Co o tym sadzicie?

(De Niro) #7

start-> uruchom-> control userpasswords2

(Geomaras) #8

Przeciez napisalem ze to nie to, fakt zrobilem blad ma byc userpasswords.

Chyba nie przeczytales De Niro tego co napisalem, wiec po co takie rady?

(system) #9

u mnie tak samo :frowning:

(Kosior6) #10

Ja wiem, że te Trwa ładowanie ustawien osobistych wywala zawsze wtedy kiedy autostart jest przeciążony lub coś w tym stylu ale żeby zapraszamy nie było to nie wiem, Może autostart jest tak bogaty że po załadownaiu ustawien osobistych poprostu system przechodziu do pulpitu, ooo znalazłem coś takiego że powodem tego moze być znaczna ilość ikonek na pulpicie i zajęta przez nie pamięc (każda ikona musi byc ładowana oddzielnie do pamięci)

(Geomaras) #11

Znalazłem! W panelu sterowania w kontach użytkownika należy usunąć konto ASP.NET,czy jakoś tak, a w control userpaswords nie trzeba odhaczać ptaka. I działa na 100%

(squeet) #12

Proszę zmienić temat na konkretny, mówiący o problemie.

W tym celu proszę użyć przycisku icon_edit.gif