Komunikat techniczny gadu_gadu 11-12 .11

http://www.gadu-gadu.pl/biuro-prasowe/f … u-gadu/249

Nom, ja już teraz nie umiem się zalogować.

“Trudności” To ja już mam od paru ładnych godzin. Nie idzie sie połączyć… :?

No to chyba trochę spóźnili się z informacją , bo już od przeszło tygodnia występują problemy. Nigdy tak jeszcze nie było.

dziwiłem się czemu od jakiś 2h nie mogę się połączyć przez kadu

okazuje się , że to jakaś dłuższa przerwa

ostatnimi czasy często były jakieś mniejsze problemy z dostępem do sieci gg :evil:

No dokładnie już się cieszyłem że mi numer zabrali a tak to trzeba czekać. Od 16 nie mogę się połączyć, ani przez AQQ, ani przez Pidgina, ani przez transport na chrome.pl, nawet Kopete :stuck_out_tongue:

Ciekawe co oni tam wymodernizują :stuck_out_tongue: :twisted:

No tylko, że o jakiej 21 już zaczeli, bo o tej do domu wróciłem, ale widzę,że i wcześniej nawalało im

o sie wlasnie przez aqq połączyłem :o :o :o :o :o :o

w tlenie tez ostatnio jakiś przerwy

:wink:

a mi gg nadal nie działa heh pewnie tak do rana jak czytam z komunikatu:)

pozdro

na razie “puk puk” działa

Działa teraz. :stuck_out_tongue:

i oby ta przerwa trwała tylko te 6 godzin a nie więcej :mrgreen:

mi juz działa :slight_smile:

ciekawe co oni tam robią 8)

No i chyba im się coś przedłużyły te prace konserwacyjne, bo od rana GG chodzi mi w kratkę, a teraz to już przesadzili od ponad 40 min nie może połączyć się z serwerem.

cały czas loguje i wywala…

hmm ja moge sie na chwile zalogowac przez web gg chwila użytkowania i po chwili rozłączenie… :confused:

Ja mam pokazane, że jestem na żółtym słoneczku, mogę sobie zmienić opis, ale jak chce poszukać kogoś w katalogu to mam by sie zalogować by szukać ;D można świra dostać z tym gg :confused:

Niestety mieli naprawiać serwery i jak zwykle nic z tego nie wyszło.

A gg jak nie działało tak niedziała.

Pozdrowienia dla ekipy technicznej GG (tak trzymać) :mrgreen:

ładnie ładnie :mrgreen: klucz wpadł w serwer i spaliło serwery :lol: masakra z tym gg :twisted: .