Komunikat w biosie na drugi dzień po podkręceniu procesora

Witam! Mam problem a mianowicie wczoraj podkręciłem sobie procesor i w Biosie ustawiłem sobie wartość w zakładce CPU Frequency z 200 na 220 co dało mi wartość z 2.10 ghz do 2.30 ghz i teraz chodzi o to że procesor pochodzi jeden dzień na tej wartości po czym na drugi dzień podczas uruchamiania pokazuje mi sie taki komunikat:

-Warning! Now system is in Safe Mode

-Please re-setting CPU Frequency in the CMOS Setup

Oczywiście domyśliłem się że jest to sprawka tej zakładki CPU Frequency i kiedy pokazuje się ten komunikat, wchodzę do biosu i natychmiast go resetuję i za każdym razem kiedy chce go podkręcić dokładnie jest ta sama sytuacja…

W czym tkwi problem??

Co robię nie tak??

Proszę o pomoc

Dziękuję i pozdrawiam

jeśli sprawa dotyczy komputera w podpisie to ramy masz lipne (przekręcają się wraz z podkręceniem CPU_F) a zatem skorzystaj z opcji zmniejszenia taktowania ramów albo zakup porządne ramy ;-).

Skoro mówisz że ramy mam lipne to napisz mi którą firmę powinienem wybrać oraz jaką częstotliwość tych ramów to wtedy postaram sie kupić…

i mógłbyś mi powiedzieć najlepiej na jaką częstotliwość mam ustawić te ramy i ew. objaśnij mi która opcja odpowiada za taktowanie pamięci RAM póki nie kupię nowych ramów