Komunikat wyskakujący po zalogowaniu na konto użytkownika


(Proshwinn) #1

Dzieńdoberek.

Od pewnego czasu (jak to ja, zainstalowałem jakiś syf) po zalogowaniu się na moje konto użytkownika wyskakuje komunikat o długiej treści "Pokki.exe/cośtamcośtam/szereg cyferek i literek Nie można odnaleźć modułu"

Chciałbym żeby nie wyskakiwał dłużej i prosiłbym o pomoc, chciałbym aby odpowiedzi były udzielane w sposób prosty bez fachowych określeń bo jestem nogą, i nie będe wiedział o co chodzi.


(Atis) #2

Jeżeli w Autoruns widać wpis związany z tym plikiem to możesz go usunąć.

Kliknij prawym i wybierz Delete.

Pobierz i uruchom Autoruns

File -> Save… -> AutoRuns.arn

Plik AutoRuns.arn wyślij na http://sendfile.pl i podaj link.


(Semtex) #3

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym górnym rogu Swojego posta. Dobrze zatytułowany temat daje szansę na szybszą pomoc. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: “problem”, “help”, “pomocy” i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.


(Proshwinn) #4

Pobrałem autoruns i odnalazłem tam Pokki którego dotyczy komunikat, usunąłem go, i przy okazji parę innych “File not found”.

Jakby coś jeszcze to tu jest link: http://sendfile.pl/90839/AutoRuns.arn


(Atis) #5

Na karcie Scheduled Tasks usuń DSite. Usuń wszystkie wpisy File not found.

Poza tym możesz wyłączyć zbędne programy z autostartu na karcie Logon i Scheduled Tasks, ALLUpdate, Adobe, Java, Chrome itp. Żeby wyłączyć wystarczy odznaczyć wybrany program.