Komunikat

:roll: Witam!Czy mógłby mi ktoś objaśnić w czym rzecz?Po ściągnięciu programu i jego rozpakowaniu ukazuje się komunikat “wystąpił problem z aplikacją IAMAPP.EXE i zostanie ona zamknięta”,mam WXP Home. Również przy każdym jego otwieraniu ukazuje się ten komunikat. Z góry dzięki za odpowiedż,pozdrowienia

Być może masz “robaka” na swoim komputerze, rozyłanym przez IRCa, ICQ i KaZaA, są różne, które mogą powodować taki efekt. Sprawdź system Anti Virusem lub jakimś innym on line z aktualną bazą wirusów.

PS. Może ściągnąłeś go razem z programem o którym piszesz.

Przykładowe nazwy wirusów, które powodują taki proces: I-Worm.Tanatos.b (Bugbear.b), I-Worm.Fog, YAHA.J.

Pozdrawiam

Golden Finger

Witam! Ten komunikat to przy KaZaA,a przy Winamp5 ukazuje mi się-DirectSound output v2.26 error-Bad DirectSound driver.Please install proper drivers or select another device in configuration.Error code:8878000A…Co do antyvir to mam MKS_Vir 2003.Dzięki za szybką odp.,pozdrowienia

Spróbuj pobrać i zainstalować tę poprawkę (strona po polsku) http://www.microsoft.com/downloads/deta … 0043E88BB2

Na kilku stronach angielskojęzycznych na forum poruszony był ten problem i dotyczył WinAmp’a, ludzie mieli taki komunkat Error code: 88780078, jeśli to nie wirus i poprawkę już masz to nie wiem jak Ci pomóc. Nigdzie nie znajduję info po polsku na ten temat.

Pozdrawiam

Golden Finger

Wczoraj miałem taki błąd i musiałem zainstalować jeszcze raz sterowniki bo nie miałem dzięku i jak włączałem jakiś film to mi cały cza kodeków brakowało a po instalacji jest dobrze