Komunikator ;) - ciężki moment wyboru!

(Krzychuu) #1

Jaki komunikator polecacie? Co jest według Was najlepsze? Do czego można podpiąć jakieś ciekawe wtyczki? Czy nacie ajkiś oprócz GG, który mma radio?

(Maartin 14) #2

AQQ! ten program jest genialny:DMa oczywiscie radyjko po sciagnieciu plugina a po za tym dostajesz co tydzien darmowe gadzety na koma:)

(Dudas bad boy) #3

n z tego co wiem radio ma tylko gg7.5 a polecam Ci bez radia AQQ ma cała paczke wtyczek przeszedłem z niego z gadulca i jestem w pełni zadowolony jak sie przyzwyczaisz to bedzie grało w najlepsze;] tylko na poczatu bedzie troche dziwinie ale puźniej bedzie chulać:smiley:

(Ground21) #4

ja polecam Tlen'a. sam użwywam. jestem zadowolony. bardzo dobry komunikator. pomimo że mam wiele opcji możliwych do skonfigurowania, to wydaje się lekki i prosty w zwykłym użytkowaniu.

(Krzychuu) #5

Dudas bad boy , grzena a czy trudno się wgrywa pluginy?

Ground21 a jakie ciekawe możliwości oferuje Tlen?

(Dudas bad boy) #6

możesz wgrywać po jedynczo ale są też równiez paczki. A nie po prostu instalujesz wchodzisz w AQQ i masz wszystkie nowe funkcje skóry itd. ale ich jest mnóstwo. A tlena miałem i powiem wprawdzie nie zadowalał mnie on do konca w przeciwieństwie do AQQ ;]

(Krzychuu) #7

Dudas bad boy a czy prez AQQ mogę rozmawiać z ludzmi z GG? I czy mogę zachowć stary numer?

(matiit) #8

Ja odpowiem ;p

TAK !!

Też zdecydowanie polecam AQQ !!

(Kurka88) #9

Polecam Aqq!! Super komunikator! super lekki! zżera bardzo malo pamieci! wiecej na http://www.aqq.eu/

(Krzychuu) #10

qbans-88**** matiit ****Dudas bad boy**** grzena dzięki za rady. Czekam na dalesze propozycję, ale narazie planuję zmeinć na AQQ.

(Irabuntu) #11

Jabber,ewentualnie Gaim...

(Krzychuu) #12

Zainstalowałem AQQ , ale nie mogę wysyłac wiadomości.

(Bukosss) #13

A ja używam konnekta i cenię sobie kilka jego zalet: transporty na sieć jabber (a przez nią w moim przypadku na icq, msn i aol), pełna obsługa sieci GG (pliki, grafiki, konferencje, no full wypas), obsługa tlena... Dodatkowo mam całą grupkę przydatnych wtyczek, które oszczędzają mi co dzień wiele czasu. Program coprawda zżera w porywach 25MB, ale to wina mojego zamiłowania do mnogiej ilości wtyczek.

Reasumując - dobra alternatywa, choć doprowadzenie go do stanu pełnej indywidualizacji i racjonalizacji działania wymaga trochę starań. :slight_smile:

(Krzychuu) #14

Ostatnio coś zauważyłem jakiś komunikatro Stefan co to jest? Czy jest fajny?

(Kurka88) #15

może firewall ci blokuje?

:arrow: AQQ (się powtarzać nie będe :lol: )

(Krzychuu) #17

qbans-88 nie blokuje. A możliwe, że ban przeszedł z GG na AQQ? Bo na GG prawdopodobnie dostałęm bana. Chcoiaż nic nie zrobiłem.

(Jaroslaw Nijakowski) #18

Ja proponuje KONNEKTA. Posiada on mozliwość rozmów z wieloma znanymi sieciami takich jak: GG, TLEN, AQQ, ICQ, JABBER, czy rozmowy w sieci LAN. Mozliwość wysylania screean'ów ekranu (badź fragmentów) nie zapisujac ich na dysku! Co do radia na TEJ znajdziesz wtyczkę która ci umożliwi słuchania radia :smiley: POLECAM! !!

(Kurka88) #19

tak ponieważ Aqq łączy się z serwerem gg. W takim przypadku bys musial zalozyc nowy nr.

Złączono Posta : 26.10.2006 (Czw) 19:15

albo zapytac sie ich o co chodzi z tym banem:

http://www.gadu-gadu.pl/kontakt.html

(Dudas bad boy) #20

najlepszy z komunikatorów to AQQ :!: :!: :mrgreen: