Komunikator Gadu-Gadu, jaką wersję wybrać!

Witam, chciałbym zmienić mój komunikator GG na inny dlatego że po zalogowaniu się otrzymuję komunikat: Twoja wersja komunikatora nie obsługuję rozmów z osobami, których numer jest większy niż 17 000 000! Jaką wersję polecacie?

Z góry dziękuję za odpowiedz.

AQQ

Właśnie dziś zainstalowałem GG10 ale jest do bani czasem się zacina :-(. Czy jest jakaś starsza wersja która obsługuję wszystkie numery?

Ja posiadam obecnie wersję 8 chyba najlepszą :smiley: oto link do niej http://legalne.info/Gadu-Gadu,program,download,349 tylko tak jak mówię polecam tą 8 bo tam są i inne wygląda super i obsługuje nowe nr

Dopisuję się do propozycji MarS’a.

Nie polecam żadnej wersji GG!

Jeśli komunikator to tylko WTW2.

http://www.k2t.eu/wtw/ - na stronie masz wszystko wypisane co i jak.

Wersja 8 jest to samo co GG10 do bani :-). Co jeszcze możecie mi poleci?

Przyzwyczaiłem się do mojej wersji gg77 lecz nie obsługuję numerów większych niż 17 000 000 :-(. Zależało by mi na komunikatorze gg dlatego że mam już swój stały numer.

Człowieku, w AQQ masz obsługę GG, czego chcieć więcej?

ale czy można przepisać swój nr gg do komunikatora AQQ?

Tak, podajesz dane w opcjach AQQ tak samo jak w GG

A ja polecam WTW2. Nie jest zbyt zasobożerny, niema reklam i umożliwia instalację wtyczek. Dla niektórych wadą z pewnością będzie brak emotikon zaraz po instalacji, ale i na to jest wtyczka.

AQQ

Zainstalowałem AQQ ale jestem rozłączony, a znajomy widzi mnie jako dostępnego.

AQQ odpada :frowning:

Jest jakaś starsza wersja gg która obsługuję wszystkie numery?

Po instalacji i stworzeniu konta musisz skonfigurować program. Wszystko jest czytelnie opisane :slight_smile:

Podejrzewam, że byłeś zalogowany w gadu-gadu więc AQQ nie chciał się połączyć. Wyłącz gg, wpisz dane do wtyczki gg w aqq i będzie działać.

GG nie jest taki zły gdyby poprawić przesyłanie plików i komunikację głosową.

Oprócz tego polecam MSN oraz Skype :slight_smile: Ewentualnie Team Speak 3 ale to już konkretnie pod gry.