Komunikator to rozmów głosowych

Który polecacie ??

Skype odpada. Mam go i mocno zamula mi kompa tak, że nie da sie gadac.

Może coś lżejszego od Skype.

Z góry dziękuję.

Może Gizmo:

http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=1665&t=23

nowa wersja strasznie zamula ale próbowałeś zainstalować starą wersje coś z poniżej 2.xxx ??

Nie. Mialem 2.5 i tez obciążała mocno. A te stare wersje to chyba mają kupe błędów i są mało bezpieczne. Zresztą nie wiem.

Team speak bardzo fajny nic nie obciaza kompa.

Ten TeamSpeak taki troszki skomplikowany. Potrzebne są jakies serwery itp itd. I nie jest po Polsku.

hmm…

Szukasz programu do rozmów głosowych.

Imo jednak nie wiemy czy chcesz się łączyć z telefonami stacjonarnymi, czy połaczenia typu komputer - komputer.

Jeśli to ostatnie to najlepszym poza skype jest Windows Live Messenger.

Jakość głosu jest identyczna jak w Skype.

Skype i Messenger to programy w czołówce światowej uznawane za najlepsze komunikatory głosowe.

Tlen - tlenofon, swego czasu pamiętam w spiku nawijkę, , telefon z gadu gadu - te programy są dobre, lecz jakość połączeń zazwyczaj pozostawia wiele do życzenia.

Testowałem wszystkie wymienione wyżej programy.

najlepiej wypadł skype i messenger.

A jeżeli z telefonami to tylko Voip Discount:D. Na początek masz 30 połączeń gratis, a potem po wpłacie 25 zeta mozesz dzwonic za darmo przez 120 dni na stacjonarne w polsce i połwie świata:D Działa sprawdziłem. A sam komunikator wygląda podobnie jak skype (można nawet importować kontakty). Możliwe są z niego też połączenia komp - komp, ale tutaj o jakości nic nie moge powiedzieć bo nie póbowałem. Ale jeżeli chodzi o łączenie z telefonami to skype wymięka. Aha i jeszcze na komóry 20 gr za minute :lol:

rozmawiac mozesz nawet przez gg

Mi chodzi tylko o rozmowy komputer-komputer. I żeby nie zamulał kompa:

-750mhz

-ram 384

Ja mam 850 i najmniej mulący był chyba tlen.

Ja osobiście polecam Ventrilo dziala na zasadzie Team Speka super program !!

Faktycznie TeamSpeak jest zawalisty.Chodzi u mnie aligancko. Znacie jakies fajne serwery do rozmów oprócz banita.pl ??? Liczę na szybką odpowiedź i z góry dziękuję.