?komunikator?

Heheh Lazikar źle mnie zrozumiałeś :stuck_out_tongue: Ale nie dziwie się bo jak przeczytałem to co napisałem to też bym źle zrozumiał. To tak chodzi mi o to że ja chce gg wywalić a chce na innym komunikatorze wysyłać do ludzi z gg :slight_smile: Teraz już chyba dobrze napisałem :slight_smile:

umożliwia założenie własnej strony internetowej.

Źródło: dobreprogramy.pl

Jeśli jesteś ambitny to polecam Mirande IM lub Konnekt, natomiast wbrew poprzednim postom odradzam tlena, ten program ma bardzo małe możliwości konfiguracji i dostosowywania do własnych potrzeb.

Pluginy do tlena (lub Tlen+)

Coś ci się kolego pomyliło lub nie znasz mozliwości tlena. :smiley:

Poza GG, polecam Tlen.

brrr… jak mozna w ogole polecac GG

Sam nie wiem :roll:

Wystarczy popatrzeć na ilość problemów z tym komunikatorem :roll:

no zdecydowalem sie na tlena ale gg tez uzywam :smiley:

a masz moze linka zeby mozna bylo pobrac ta mirande bo chcialbym to tez sprawdzic??jesli masz to podaj :wink:

Można i przez tlena,tylko musisz zainstalować uprzednio wtyczkę PPFT

Google dziś też działa.

http://www.miranda.kom.pl

linkow jest w kur…, ale jak chcesz uzywac mirandy napisz na priva… odpowiem pewnie na wiekszosc pytan (standardowych, nie na te o opisy).

Ja mialam tlena, nawet mi się podobał, ale musialam z niego zrezygnować, bo cały czas wyskakiwało, że tlen spowodował błąd i sie sam zamykał :frowning: Nie wiem czemu tak sie robiło, nie pomogło ponowne zainstalowanie programu ](*,) W końcu go wywalilam, bo to się zaczeło robić wkurzające ![;

jak go uzywalem to nie mialem z nim problemow… a ostatnio instalowalem go u kilku znajomych i tez nic nie mowia o bledach.

Przez jakiś czas taki bład występował, jednak w nowszych wersjach już nie. :smiley:

być może miałeś coś nie tak z windą lub jakiś syf na dysku i dlatego pojawiał się jakiś konflikt 8) . Bo ja dziś zainstalowałem Tlena i śmiga jak oszalały :smiley:

Ja polecam tlena :smiley: Jest bardzo dobry ale gg lepsze :lol:

TLEN

Jakiś czas temu miałam jakieś trojany, to je wywaliłam w trybie awaryjnym(teraz mam NOD32 i do tego Ad-Aware do tego-to drugie często coś znajduje :? to wywalam na bierząco). Myślicie, że coś mogło potym zostać i dlatego tlen się wali? :o Jak to sprawdzić, bo żaden skaner nic mi nie wykrywa? I co to jest ta winda?

PS: Wiem, że mój poziom wiedzy o kompach Was szokuje, ale spoko wszystkiego się nauczę :wink:

winda czy Windows

daj loga w odpowiednim dziale