Komunikator

Szukam komunikatora lub innego programu tego typu zeby mozna było sie bezposrednio komunikowac z innym komputerem (żeby mozna było bez problemu pliki wysyłać gadac itp. ) Czy zna ktos taki program ??

mateusz50 sporo już tego było.

Najbardziej niezawodny do tego typu celów jast SKYPE

http://www.skype.com

Ja mam w duecie Skype i AQQ. Przez AQQ łączę się z użytkownikami AQQ, GaduGadu i Tlena. Można jeszcze z ICQ i WP Kontakt. Fajny program, POLECAM !

mateusz50: napisz cy Ci chodzi o rozmowe głosową czy tak jak w gg jest… pisząc i czy to ma być na lanie czy nie

Chodi mi główkie o rozmawienie przez kamere internetową !!

hmmmm to ci nie wiedzialem ze przez to sie rozmawia no ale do rzeczy GG 7.0 ma taka funkcje ale slabo dziala wiec odpada hmm z tego co pamietam skype tez oferuje wideokonferencje ale trzeba zainstalowac pewna wtyke ktorej nazwy nie pamietam ale jak sobie przypomne napisze…a tak przy okazji ja do wideokonferencji uzywam tlenu i smiga az milo :]

Już nie. W nowej wersji Skype 2.0.0.69 jest wideokonferencja.

Fajnie kamerka też działa w komunikatorze AQQ.

Po kiego grzyba? :stuck_out_tongue_winking_eye: Poprostu najnowszy skype (2.0.0.69) i masz wideokonferencje… Do celu gadania przez kamerke dobry jest też TLEN , ale jeśli zależy Ci tylko na rozmowach głosowych to polecam SKYPE-a

Niestety gg odradzam bo to 7.0 ma dużo błędów jeśli chodzi o komunikacje głosową i wideo… Ale to już dłuuższa i iinna bajka :smiley:

Ja z mojej strony poleciłbym Ci AQQ