Komuter sie restartuję

Witam. Mam problem z komputerem a mianowicie restartuje mi się przy ładowaniu systemu i później już drugi ras się system nie chce ładować, muszę resetować kompa. Niekiedy jest tak że zawiesi się na niebieskim ekranie z jakimiś dziwnymi znaczkami i też muszę robić reset. Za jakimś czwartym razem komp się uruchamia i chodzi w miarę bez zarzutów. Mam pytanie czy jest jakaś możliwość usunięcia tego problemu jakimiś np programami najlepiej bezpłatnymi czy muszę robić przeinstalowanie systemu? Poradźcie coś. Mam system Windows MX7. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Na przyszłość używać legalnej wersji,to rozwiąże większość problemów.

Po pierwsze - używanie takich systemów jak windows MX7 jest nielegalne. Po drugie - Windows MX7 ma pełno błędów. Po trzecie, żeby go stworzyć pousuwano “zbędne” pliki systemowe XP, dlatego działa niestabilnie. Po czwarte - Chcesz mieć system taki jak ten MX7? Zainstaluj sobie legalnego XP i wrzuć Vista Inspirat 2, zmień sobie ekran logowania, bootowania i dźwięki za pomocą darmowych programów lub wykorzystaj TuneUp Utilities (płatny), który za ciebie podmieni motywy systemowe. W ten sposób będziesz miał legalny i w pełni działający odpowiednik Windowsa MX7.