Koń trojański i problem z pobieraniem plików

Witam od jakiegoś czasu mam problem z moim komputerem. Wszystko zaczęło się od odwiedzenia tej strony i pobieraniu pewnych plików hxxp://forum.paradoxplaza.com/forum/sho … 41e577f3c2. Wraz z pobieraniem ich za którymś razem pliki przestały się ściągać,pojawił się komunikat - ,skanowanie antywirusowe nie powiodło się’’ oraz wyskoczyła informacja z Eseta Noda32 mojego programu antywirusowego o pojawieniu się konia trojańskiego. Kolejne defekty systemu to: wyłączona zapora systemu Windows ( nie dało się jej włączyć ),oraz brak dostępu do Windows Defender pojawiał się komunikat-

,System Windows nie może uzyskać dostępu do danego urządzenia,możesz nie mieć odpowiednich uprawnień,aby uzyskać dostęp’’.

Nawiasem mówiąc jestem adminem.

Jakie działania podjąłem? - Skorzystałem z CCleanera, zacząłem defragmentacje dysku(nie skończyłem defragmentować dysku C),a na końcu przeskanowałem kompa Esetem. Znalazło mi plik - C:\Users\Kopacze\AppData\Local\Temp\msimg32.dll i który niezwłocznie usunąłem.

Miałem coś jeszcze z koszem $RecycleBin coś tam (jakiś numer) reż usunąłem. Lecz problem nie znikł dalej nie mogę pobierać plików jak i z Google Chrom( moja główna przeglądarka na której złapałem to /cenzura/) tak z Mozilla Firefox.

Mój system do Windows Vista Home premium 32-bitowy system operacyjny.

Z góry przepraszam za brak logów typu OTL,DDS i itd. Ale nie mogłem ich pobrać,a na kompie ich nie mam.

OTL - Raport obowiązkowy analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Skorzystaj z wersji OTL.com lub OTL.scr jeśli OTL.exe nie zadziała.

Tak tylko mam taki problemik,jak wyżej napisałem nie mogę pobierać plików,a takowych programików jak OTL,DDS,OTS nie posiadam. Więc co w takowej sytuacji mam zrobić?

Bodzio501

jak masz możliwość na innym komputerku pobrać i nagrać na pendrive

http://support.kaspersky.com/pl/8092