Koncert System of a down


(Akira3179082) #1

Czy orientuje się ktoś czy SOAD planuje jakiś koncert w europie? Niestety szukałem w internecie, ale nic nie znalazłem.


(Bwatras) #2

jak na razie to oni mają przerwe w graniu... już prawie 2 lata. Nic nie robia nie wydają płyt nie graja koncertów, skupili sie na grze w nowych zespołach ii karierach solowych. Wiem jeszce że wokalista Serj wydaje solowy krązek bliżej jesieni. Nie pamietam dokładnie kiedy, bo juz dawno o tym czytałem. Ciągle mam nadzieje że zespół znów bedzie tworzyć razem... bo chciałbym już coś nowego :slight_smile:


(Ramirez1) #3

w wywiadzie dla CKM powiedzieli ze Polski nie odwiedzą.nie wiem dlaczego? przecież maja tutaj dużo swoich fanów fajnie by było gdyby wpadli


(Akira3179082) #4

to szkoda ze przestali grać razem:( ramirez1 ja sie nawet nie łudziłem, że przyjadą do polski


(Startowa) #5

Polski nie odwiedzą bo byli już tu jak nie byli jeszcze znani. Grali w spodku w Katowicach i zostali wyśmiani i obrzucani czym się dało.


(Bwatras) #6

tak jest... nie spodobało im się wtedy... to czego ma im się się spodobac teraz, a grali w Polsce chyba w 98 czy w 99. Później oczywiście były pomysły na ich koncerty, nawet już widziałem oficjalne zapowiedzina dwóch stronach o tematyce muzycznej. Mieli grac chyba w Szczytnie na koncercie Hunter Fest... ale również już nie pamitema kiedy to było coś 03 albo 04.

No... i Polaków nie lubią w Świecie, to i koncertów nikt grac nie chce, ale i tak ten rok jest jakoś aż za bardzo bogaty w gwiazdy muzyczne...


(Zonkishi) #7

ale koniecznie w starym stylu


(Bwatras) #8

jasne :mrgreen: ale kilkoma nowościami bym nie pogardził...


(Alan Elektro) #9

szkoda, mogliby zagrać w Polsce...,