Kończy mi się umowa na Neostrade TP co dalej... Netia,Tele2

Witam w grudniu kończy mi sie umowa na Neostradę TP mam 256KB/s i mam teraz problem czy przedłużyć umowę z neostradą na 1MB czy przejść do innego usługodawcy (Netia,Tele2)->oczywiście na łączach TP

Jak wy byście postąpili w takiej sytuacji przedłużyć umowę czy zmienić usługodawce

Podono Tele2 cytuję tu

“Oferta promocyjna TELE2 Internet 1 Mb/s zwyciężyła w opublikowanym w numerze 20/2007 dwutygodnika Komputer Świat teście ofert szerokopasmowego dostępu do Internetu pt. Porażony siecią.”

"Oferta TELE2 Internet otrzymała w teście najwyższą średnią liczbę punktów za jakość, uzyskując prestiżowy znak „Komputer Świat - Jakość”.

^^Czy wy tez tak uważacie wypowiadajcie się na ten temat

Wyraźcie swoje opinie także na temat Neti

Mam jeszcze kilka pytań

Jeżeli mam telefon w tele2 a teraz bym zrezygnował z neostrady i wziołbym internet w Neti to musiałbym płacić TP za utrzymanie łącza ??

Chciałbym sie także dowiedzieć jakie macie prędkości internetu w Tele2 Neti i Neostradzie jeżeli podpisaliście umowy na 1MB (prosiłbym o dokładne podawanie danych)

A także jeżeli wybiorę prędkość 1MB a łącze będzie za słabe na taką prędkość i miałbym załóżmy 512KB/s to co wtedy mogę zerwać umowę bez ponoszenia żadnych kosztów czy jak??

Myślę że powinieneś zadzwonić do neostrady znaczy do biura obsługi i się dokładnie wypytać. Oczywiście nie wierząc im w żadne nowe taryfy itp. Tylko się spytaj. Myślę również że jeśli poczekasz ten miesiąc to przed gwiazdką będą nowe oferty promocyjne. Może rok za darmo albo coś w tym stylu. Poczekaj… To jest moje zdanie

1kalor mi się kończy umowa pod koniec grudnia tak wiec może będą jeszcze jakieś promocje ale teraz chcę się dowiedzieć co sądzicie o Tele2 i Netii oraz to o co wyżej pytałem