Kończy się umowa co robić :(

Ludzie pomóżcie ! Czy ktoś może polecic mi jakiś tani internet?? albo może wiece czy sa jakieś promocje, albo coś takiego jak okres próbny np. na 2 miechy, wiem ze kiedys neo miało takie coś, że dawało okres próby na 2 miechy, albo się podpisuje z nimi dalsza umowe albo nie. Mam wielki problem, bo wyjezdzam i 2 miechy bez neta to KAPLICA jak dla mnie :expressionless: a za kilka dni konczy sie umowa !

Albo czy jest mozliwosc podlaczenia się jakoś do sąsiada, nie wiem poradzcie PROSZE !

Gdzie mieszkasz może napiszesz.

trójmiasto

Ja bym brał neostrade.

CHodzą słuchy że się psuje, często zrywa, lecz u mnie przez 3 lata użytkowania neostrady, awaria była z 2-3razy.

Tak to jest godna polecenia.

Zrobili teraz promocję:

Podpisujesz umowę na 1-2 lata ( 512kb/s )

-W pierwszym roku płacisz co miesiąc 33zł

-W drugim roku płacisz co miesiąc 66zł

Możesz oczywiście wybrać szybsze łącze, ale to zależy od portfela :stuck_out_tongue:

To możesz przebierać w ofertach jak w ulęgałkach, tylko trzeba samemu się zorientować.

Na pewno:

Neo

Multimedia

jakś TV kablówka

po lokalnych dostarczycieli kablem czy drogą radiową.

Czy to aż tak wielki problem poczytać ulotki, oferty w prasie lokalnej itp, porównać i wybrać dla siebie najkożystniejszą ofertę :?

ale o ile dobrze rozumiem to koledze chodzi zeby miec umowe na dwa miesiace a nie rok czy dwa lata

koleżance :oops:

tak własnie mi o to chodzi, co zrobić żeby przetrwać jeszcze 2 miesiące, słyszałam, że jeżeli umowa mi się skonczy (multimedia) to moge jechac bez umowy np. te 2 miechy i placic im normalnie rachunki, wiecie o co mi chodzi? mozecie mi przybliżyć to…

sorry :oops:

tu w wiekszosci faceci wiec tak polecialo z automatu

Nelaa , jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy, to pójść do Telepunktu TP i podpisać umowę na czas nieokreślony. Następnei po 2 miesiącach zrywasz ją i po sprawie :slight_smile: