Konczy sie umowa z neostrada co wybrac

Witam, za miesiac konczy mi sie umowa z 2 letnia umowa z neostrada. no i teraz zastanawiam sie czy przedluzac umowe i zwiekszyc predkosc z 512 do 1 mb/s za jakie 65 zl/ miesiecznie + 2 kamerki internetowe w prezencie lub odtwarzacz mp3 creative stone 1gb. Lub zastanawiam sie nad innymi ofertami , dosc ciekawie wyglada oferta internetu ery po kablu TPSa, http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryf … tacjonarny , cena jest podobna, ale kusi mnie ten aparat ktory na allegro stoi po 300 zl ;). Moze ktos z was ma taki internet? jak działa? czy ma zmienne ip?.

A moze znacie jeszcze jakies firmy ktore swiadcza uslugi po kablu TP? bo odrazu mowie ze mieszkam na takim zadiupiu :frowning: ze UPC,chello jako kablowki odpadaja ;( ;( ;(

*odrazu mowie ze NETIA ma podobna oferte jak tpsa :wink:

w takich decyzjach nie powinno chodzić o to co dostaniesz gratis tylko jak będzie się sprawował internet, ja od paru lat mam neostradę, rok temu przedłużyłem na 3 lata i nie narzekam, nie zawiodła mnie jeszcze, nie rozumiem skąd tyle złych słów pod jej adresem.

Mam neo już 3 lata, ani razu mnie nie zawiodła.

Ja niemowie ze mnie neostrada zawiodła :wink: albo ze jestem niezadowolony :), ale jestem ciekaw innych opcji :slight_smile:

ja bym ci poleciał UPC nigdy jeszcze nie mianem żadnej awarii. A internet jest chyba u nich najtańszy

a co konkretnie cie w niej niezadowala? bo moze twoje niezadowolenie spowodowane jest nieumiejetnym korzystaniem z niej, lub po prostu wmowiles sobie opinie innych i bierzesz ja za swoja.

Mozesz sprobowac netie, tak na marginesie, z takich potentatów chello jeszcze, ale znajomy mial i ogolnie nie poleca, tak samo jak internet z dialogu, też ponoć jest niezaprzyjemny, a tele2 to czeski film.

Dlatego najstabilniejszym na rynku i najtańszym w tej chwili jest internet z Multimo po gniazdku TP.

Nie dają super prezentów ale za to stabilne szybsze niż w umowie łącze.

Heheh ludzie z tym internetem to różnie bywa i według mnie to zależy od miejsca zamieszkania użytkownika. Ja miałem neostradę TP przez 2 lata i ogólnie nie było najgorzej. Przyznam że zdarzały się problemy, ale dość rzadko. Ja ogólnie nie polecam neostrady tylko i wyłącznie ze względu na cenę. Aktualnie prawie od roku korzystam z NETI 1mb i jestem bardzo zadowolony, nie miałem jeszcze żadnej awarii ! POWTARZAM ŻADNEJ ! I przede wszystkim cena jest mniejsza niż w TP

Ja poważnie zastanawiam nad UPC 10Mbit za 84zł :wink: Ale to niestety zależy dostępności do tej sieci.

ej no dzieki za porade ale czemu nieczytacie postu mojego ;/. Mieszkam na zadupiu wiec chello , upc odpada? chyba ze oni moga po kablu TP slużyc neta?.

Netia z tego co patrze Byczy, cena jest podobna :wink: tam 5 czy 8 zloty roznicy :wink:

W dniu 15.07.2008 , o godzinie 2:21 został dopisany post przez Soul1988

spradzilem Multimo, ceny mnie za biły ;o 160 zl za 1 MB ;o, nie dziękuje.

Nie, tylko po swoich kablach.

Heh ale spójrz jeszcze na okres świadczenia usługi :stuck_out_tongue:

W dniu 15.07.2008 , o godzinie 2:28 został dopisany post przez ByczY

Jest taka możliwość. Ja mam NETIE na kablach tp i mieszkam na wsi :stuck_out_tongue:

Chello nie Netię! A tą usługę świadczy tylko telewizja kablowa UPC w obrębie swojej sieci!

Jak miałeś neostradę to proponuję Ci Netię: 4Mbit/s - 54zł

http://www.netia.pl/specjalne,54.html

Ryszard65 bylo by fajnie :wink: ale odrazu trzeba tez telefon miec z neti do tego :wink:

No nic chyba zostane przy neostradzie ;/ moze za dwa lata UPC albo Chello do mnie dojdzie…

Chyba nie umiesz czytać albo czytasz ofertę dla firm a nie pojedynczego użytkownika.

0719d90686a05b21.jpg

tak na marginesie Chello to był internet od UPC teraz jest po prostu UPC :D:D::D:D, w takim wypadku weź netie 4 mb

U mnie to z neo zawsze są problemy . To złodzieje i tyle . W umowie jest napisane że mogą odłączyć internet na miesiąc a jeśli się tak stanie można rozwiązać umowę . I co ? Odłączyli mi internet na 29 dni a potem podłączyli 128 .

A te dodatki to zło jest . Dostałem pendriva i Arcavira 07 na 3 lata . Pendrive po tygodniu Już się nie nadawał do niczego a Arcavir

tak mulił kompa że szok .

Ja też mam neo 512 i też są czasem straszne spowolnienia netu, że aż się nie chce korzystać, umowa mi się kończy w styczniu więc biore jakiś inny internet

Jeśli chodzi o sam internet i pod warunkiem, że nie korzystasz z telefonu stacjonarnego to możesz zostawić sobie abonament socjalny (23zł) w TP a internet wziąć z Netii. Natomiast jeśli jednak dzwonisz ze stacjonarnego to jest np 35zł abonament, który w całości podlega wykorzystaniu na wszystkie rodzaje połączeń - no i wtedy dostajesz tylko fakturę z Netii.