Konfiguracja Ad-adware

Witam

Mam pytanie, czy istnieje jakiś polski serwis poświęcony właściwej , bezpiecznej dla komputera konfiguracji Ad-adware. Generalnie chodzi o to jak poustawiać wszystkie opcje aby po wykonanym skanowaniu systemu nie usunąć powiedzmy jakiś istotnych plików.

Pozdrawiam

Lammar

Myślę że nie ma obawy przed usunięciem istotnych plików. Wystarczy ustawić aby zapisywał usunięte pliki w kwarantannie, wtedy wrazie czego można je przywrócić. :smiley: :smiley:

Tak jak napisał lazikar zawsze można zostawić usunięte pozycje w kwarantannie i gdyby coś nie działalo to je przywrócic. Ja jednak wywalam wszystko od razu i jak do tej pory nic nie namieszałem tym programem.Oczywiście zalecam ostrożność i pozostawienie plików w kwarantannie i jeśli stwierdzisz po jakimś czasie, że wszystkie programy działają ok to można je usunąć z kwarantanny.POZDRAWIAM! !!

On sam zostawia AUTOMATYCZNIE usunięte pliki w kwarantannie

No nie zawsze. W opcjach musi byc ustawiona opcja Automatycznie dodawaj plik przed usunieciem, jażeli to nie jest zaznaczone to usunie całkowicie. :smiley:

To co się tam wyświetyla nigdy nie jest dobre :stuck_out_tongue:

dzięki, przynajmniej coś już wiem na temat Ad-adware

pozdrawiam

Lammar

Z tego co pamiętam - ta opcja jest domyślna

Spokojnie można usunąć to co wyskanuje program i pokaże w kwarantannie.Ad-aware wyszukuje dialery,minery,programy szpiegujące i wiele innych,które można usunąć bez problemów.Ja usuwam wszystko co jest do usunięcia tzn.co pokaże program Ad-ware.

Pozdrawiam. cosmos.

Warto żyć ciekawie. :slight_smile:

Ta opcja jest oczywiście ustawiana domyślnie. Ale mógł ją niechcący wyłączyć. :smiley: :smiley: :smiley: