Konfiguracja Ad-adware

(Swiderski Mariusz) #1

Witam

Mam pytanie, czy istnieje jakiś polski serwis poświęcony właściwej , bezpiecznej dla komputera konfiguracji Ad-adware. Generalnie chodzi o to jak poustawiać wszystkie opcje aby po wykonanym skanowaniu systemu nie usunąć powiedzmy jakiś istotnych plików.

Pozdrawiam

Lammar

(lazikar) #2

Myślę że nie ma obawy przed usunięciem istotnych plików. Wystarczy ustawić aby zapisywał usunięte pliki w kwarantannie, wtedy wrazie czego można je przywrócić. :smiley: :smiley:

(Agmitura) #3

Tak jak napisał lazikar zawsze można zostawić usunięte pozycje w kwarantannie i gdyby coś nie działalo to je przywrócic. Ja jednak wywalam wszystko od razu i jak do tej pory nic nie namieszałem tym programem.Oczywiście zalecam ostrożność i pozostawienie plików w kwarantannie i jeśli stwierdzisz po jakimś czasie, że wszystkie programy działają ok to można je usunąć z kwarantanny.POZDRAWIAM! !!

(Asterisk) #4

On sam zostawia AUTOMATYCZNIE usunięte pliki w kwarantannie

(lazikar) #5

No nie zawsze. W opcjach musi byc ustawiona opcja Automatycznie dodawaj plik przed usunieciem, jażeli to nie jest zaznaczone to usunie całkowicie. :smiley:

(system) #6

To co się tam wyświetyla nigdy nie jest dobre :stuck_out_tongue:

(Swiderski Mariusz) #7

dzięki, przynajmniej coś już wiem na temat Ad-adware

pozdrawiam

Lammar

(Asterisk) #8

Z tego co pamiętam - ta opcja jest domyślna

(Polite) #9

Spokojnie można usunąć to co wyskanuje program i pokaże w kwarantannie.Ad-aware wyszukuje dialery,minery,programy szpiegujące i wiele innych,które można usunąć bez problemów.Ja usuwam wszystko co jest do usunięcia tzn.co pokaże program Ad-ware.

Pozdrawiam. cosmos.

Warto żyć ciekawie. :slight_smile:

(lazikar) #10

Ta opcja jest oczywiście ustawiana domyślnie. Ale mógł ją niechcący wyłączyć. :smiley: :smiley: :smiley: