Konfiguracja AQQ do mozilli

(Elliannia) #1

Jeśli dostanę link na aqq to po kliknięciu otwiera się w IE. Co mogę zrobić żeby otwierał się w mozilli? Dodam że mozilla jest domyślną przeglądarką :slight_smile:

(boczi) #2

elliannia na Forum używamy polskich znaków w pisowni. Proszę poprawić wiadomości, używając opcji Zmień.

(Tomekvip22) #3

A masz Mozilla jako domyślną przeglądarke??

(Elliannia) #4

Tak :slight_smile:

(walker123) #5

Hehe... :mrgreen:

...Hmm, ale to w takim bądź razie musi działać. Upewnij się czy na bank masz jako domyślną.

(Monczkin) #6

elliannia która wersja ?? 1.x czy 2.x - mam na myśli AQQ.

Co rozumiesz pod pojęciem

(Elliannia) #7

Aqq wersja 1.4.8.166 Multijet- tak pisze w zakladce "O programie" :slight_smile:

Pisząc mozilla mam na mysli Mozilla Firefox, a jest jeszcze coś co sie zwie mozilla?:shock:

Mozilla jest na milion % domyslną, właśnie sprawdzałam po raz kolejny :slight_smile:

(Asty1988) #8

spotkałem się z tym problemem, ale tylko na Viscie. Na xp wszystko było prawidłowo. (Może kwestia systemu?) Jaki koleżanka ma system?

(Monczkin) #9

Tak.

BTW - zacznij pisać poprawnie.

elliannia wyczyść wszelkie tempy, cookies, historię etc. zarówno w IE jak i Firefox'ie. Sugeruje tez przeczyścić rejestr systemu. Następnie ustaw Fx ponownie jako domyślną i powinno zaskoczyć. Czytałem o podobnych przypadkach, ale nie znalazłem zadowalającego wyjaśnienia. Możesz tez poszukać pomocy na oficjalnym forum AQQ.