Konfiguracja AQQ

witam czy moge przenieść mój numer GG do AQQ ? ponieważ chce miec ten sam numer bo dużo osób go ma … jak t zrobić ?

aqq jest tylko komunikatorem obsługującym protokół gg - możesz używać swojego numeru sieci gg poprzez komunikator aqq, ale to nic nie zmieni w stosunku do tego że “za dużo osób Cię ma na liście”

poza tym sieć aqq jakiś czas temu została oparta o jabbera i nie ma już nic wspólnego z numerkami identyfikacyjnymi tak jak w gg.

kosiu22 ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Rozumiem że chcesz korzystać z numeru GG w AQQ?

Jeśli tak to, upewnij się że przy instalacji została zainstalowana wtyczka GG Network 2.8.4.0. Jeżeli tak, wchodzisz w program–> Ustawienia Gadu-Gadu i wpisujesz co potrzeba :slight_smile:

No będziesz odbierał wiadomości i pisał ze swojego numeru gg do osob z gg, ale na AQQ, nie możesz mieć numeru gg, w sensie, że jak ktoś korzysta z AQQ i będziesz z nim gadał, to będzie pokazywał się twoj numer/login AQQ, a nie gg.

aha to takie buty z tym :slight_smile:

A myslałeś, że jak ? AQQ to jest zupełnie co innego niż gg, tylko że obsługuje numery gg.

Ale mieszacie, niemiłosiernie. A ja po prostu podam instrukcję: http://aqq-pomoc.info/sieci/48-konfiguracja-gg

wojteko10 - bzdury jakieś piszesz i mieszasz strasznie. AQQ obsługuje numery GG i koniec, nie wydziwiaj z jakimś wyświetlaniem. Ale oprócz tego obsługuje jeszcze Tlen, Gtalk i inne.

Także - do założyciela tematu - śmiało instaluj AQQ, tam wpiszesz swój numer GG i hasło do niego i nie poczujesz żadnej różnicy w rozmowie ze swoimi znajomymi - oni również. No może z kilkoma wyjątkami, np. reklama odtąd nie będzie Ci zasłaniała połowy ekranu! Spróbuj, to nic nie kosztuje, nie musisz przecież odinstalowywać GG, jak AQQ ci się nie spodoba to wrócisz do GG, ale to się chyba w przyrodzie nie zdarza :wink:

o! spece mnie ubiegli!

No chyba źle mnie zrozumieliście. AQQ obsługuje numery GG, ale to zupełni inny program ! Nie można mieć numery AQQ= numerowi GG. To jest zupełnie co innego ! Chyba nie uważacie, że AQQ, to jest to samo co GG, on działa zupełnie inaczej ! Ludzie !AQQ to oddzielny program, tylko tak łaskawy, że możemy w nim się logować do GG !

Przestań już mieszać.

  1. Mając AQQ i rozmawiając z kimś z GG obaj widzą swoje numery GG.

  2. Mając AQQ i rozmawiając z kimś z AQQ obaj widzą swoje loginy z AQQ co jest tak logiczne, że nie trzeba o tym pisać.

THE END :x

Właśnie o tym mówiłem …

kosiu22 , ostatni raz proszę o poprawę tematu. W przeciwnym razie zostaniesz nagrodzony ostrzeżeniem.