Konfiguracja Dc+, e-Mula, Soulseek'a

(Gorzatka Macio2000) #1

Poszukuję kogoś najlepiej faceta, który pomógł by mi nauczyć się obsługi Dc++. e-Mula, Soulseek'a.

To nie żart nic z tego nie jarzę- może znajdzie się ktoś ciepliwy kto mnie podszkoli? Plisssssssss :stuck_out_tongue:

nie ten dział przenoszę :arrow: Na luzie

fiesta

(system) #2

Jeśli chodzi o eMule to:

1. Najpierw wybierasz sobie jakiś server do którego chcesz sie podłączyć i sie z nim łączysz.

2.przechodzisz do zakładki szukaj

1. Wpisujesz nazwę szukanej rzeczy i wybierasz typ

2. Naciskasz szukaj

3. W wyniku wyszukiwania masz podane pliki, wybierasz jakiś i naciskasz pobierz

4. Przechodzisz do zakładki Transfer i czekasz aż sie ściągnie

Musisz też wybrać gdzie sie te pliki mają ściągać:

Ustawienia=>Foldery=>Pobierane pliki i wpisujesz lokalizacje

Jeśli masz eMule po angielsku to:

Preferences=>Language i wybierasz polski

(system) #3

Najlepszym sposobem nauki i bardzo cierpliwym będzie czytanie odpowiednich for tematycznych. Przecież tutaj nikt Ci nie będzie wykładał wszystkiego. Tak sobie poczytasz, zaczaisz i będziesz umiał bardzo dużo, może nawet więcej od nas... :smiley:

POZDRAWIAM, Pawek.

(Gajowa) #4

Opis instalacji i konfiguracji DC++ znajdziesz np. tu:

http://dc.tcz.pl/

Pozdro. :slight_smile:

(Gorzatka Macio2000) #5

A czy ktoś powiedział, że ja chcę by ktoś tu na forum coś wykładał? Nie wydaje mi się ... Chyba nie do końca się zrozumielśmy.

Poszukiwałam kogoś kto pomógł by mi to zajarzyć on- line np przez gg albo telefon.

A i dla mnie nie jest to temat do dyskusji na luzie bo ja poprostu muszę się tego nauczyć. Ale to już kwestia tego kto to przeniósl.

:evil:

(fiesta) #6

Czy Twoje zapytanie mieści się w tej kategorii??? :wink::wink::wink:

Przenoszę do działu problemy i zmieniał tytuł w celu lepszej czytelności.

Pozdrawiam

(Gorzatka Macio2000) #7

ok tak lepiej :slight_smile: Dziwi mnie tylko fakt, że na takim spejalistycznym forum wcześniej nie powstał taki pomocowy dział. Może rzeczywiście trafiłam z tym tematem w tym dziale, ale przyznacie, że moje poszukiwanie ma ścisły związek z programami.

Jakbym napisała poszukuję insturukji obsługi do programów- czy trafilabym w temat działu?? :slight_smile:

Bardzo przepraszam za pomyłkę i wogóle za takie poszukiwanie tutaj.

Nie chciałam, aż tak namieszać.

Napewno nie tylko ja szukam takiej pomocy , o jakiej wspomiałam, a niestety jeszcze na żadnym z for nie spotkałam się z udzielaniem pomocy w takiej formie.

Nie mniej jednak przyznaję,że zacowałam się nieodpowiednio i przepraszam postaram się więcej nie powtórzyć takiego błędu tutaj.

(fiesta) #8

Oks nie ma sprawy :smiley: :smiley: :smiley:

Pozdrawiam