Konfiguracja Dc+, e-Mula, Soulseek'a

Poszukuję kogoś najlepiej faceta, który pomógł by mi nauczyć się obsługi Dc++. e-Mula, Soulseek’a.

To nie żart nic z tego nie jarzę- może znajdzie się ktoś ciepliwy kto mnie podszkoli? Plisssssssss :stuck_out_tongue:

nie ten dział przenoszę :arrow: Na luzie

fiesta

Jeśli chodzi o eMule to:

  1. Najpierw wybierasz sobie jakiś server do którego chcesz sie podłączyć i sie z nim łączysz.

2.przechodzisz do zakładki szukaj

  1. Wpisujesz nazwę szukanej rzeczy i wybierasz typ

  2. Naciskasz szukaj

  3. W wyniku wyszukiwania masz podane pliki, wybierasz jakiś i naciskasz pobierz

  4. Przechodzisz do zakładki Transfer i czekasz aż sie ściągnie

Musisz też wybrać gdzie sie te pliki mają ściągać:

Ustawienia=>Foldery=>Pobierane pliki i wpisujesz lokalizacje

Jeśli masz eMule po angielsku to:

Preferences=>Language i wybierasz polski

Najlepszym sposobem nauki i bardzo cierpliwym będzie czytanie odpowiednich for tematycznych. Przecież tutaj nikt Ci nie będzie wykładał wszystkiego. Tak sobie poczytasz, zaczaisz i będziesz umiał bardzo dużo, może nawet więcej od nas… :smiley:

POZDRAWIAM, Pawek.

Opis instalacji i konfiguracji DC++ znajdziesz np. tu:

http://dc.tcz.pl/

Pozdro. :slight_smile:

A czy ktoś powiedział, że ja chcę by ktoś tu na forum coś wykładał? Nie wydaje mi się … Chyba nie do końca się zrozumielśmy.

Poszukiwałam kogoś kto pomógł by mi to zajarzyć on- line np przez gg albo telefon.

A i dla mnie nie jest to temat do dyskusji na luzie bo ja poprostu muszę się tego nauczyć. Ale to już kwestia tego kto to przeniósl.

:evil:

Czy Twoje zapytanie mieści się w tej kategorii??? ;);):wink:

Przenoszę do działu problemy i zmieniał tytuł w celu lepszej czytelności.

Pozdrawiam

ok tak lepiej :slight_smile: Dziwi mnie tylko fakt, że na takim spejalistycznym forum wcześniej nie powstał taki pomocowy dział. Może rzeczywiście trafiłam z tym tematem w tym dziale, ale przyznacie, że moje poszukiwanie ma ścisły związek z programami.

Jakbym napisała poszukuję insturukji obsługi do programów- czy trafilabym w temat działu?? :slight_smile:

Bardzo przepraszam za pomyłkę i wogóle za takie poszukiwanie tutaj.

Nie chciałam, aż tak namieszać.

Napewno nie tylko ja szukam takiej pomocy , o jakiej wspomiałam, a niestety jeszcze na żadnym z for nie spotkałam się z udzielaniem pomocy w takiej formie.

Nie mniej jednak przyznaję,że zacowałam się nieodpowiednio i przepraszam postaram się więcej nie powtórzyć takiego błędu tutaj.

Oks nie ma sprawy :smiley: :smiley: :smiley:

Pozdrawiam