Konfiguracja Dlink 2640b


(Matti136) #1

witam mam problem z routerem ww. ponieważ nie chce połaczyć się z internetem jest wszystko ok ale jednak coś nie działa nie wiem dlaczego, posiadam neostradę 2MB Od kilku dni, przedtem internet działał tak, że pochodził z 4 min i się rozłączał a teraz wcale się nie chce połączyć. wie ktoś może czym to może być spowodowane ?

Pozdrawiam


(Dimatheus) #2

Hej,

:arrow: Czy oprócz wymienionego przez Ciebie routera posiadasz inne urządzenie, dzięki któremu możesz połączyć się z internetem - np. modem ADSL??

:arrow: Czy masz możliwość przetestowania działania samego urządzenia na innej linii - na przykład u sąsiada czy kolegi.

:arrow: Korzystasz z tego łącza poprzez jeden czy więcej komputerów?? Nie są przypadkiem zainfekowane niepożądanym oprogramowaniem??

W tej sytuacji warto byłoby sprawdzić, po czyjej stronie leży problem - czy jest to wina usługodawcy czy Twoja. Najlepiej na początek sprawdzić sam router. Zaloguj się do panelu administracyjnego i wykonaj testy diagnostyczne - czy przechodzi je?? A jeśli nie, to w którym momencie pojawia się błąd??

Pozdrawiam,

Dimatheus


#3

schopen1500 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif