Konfiguracja konta z outlookiem

Hej. Było tak: konto chodziło dobrze (skonfigurowane pod tenbit.pl). Problemy zaczęły się mniej więcej pół roku temu, wyskakiwać zaczął denerwująco głupi błąd gdy wysyłałem mejle:

Twój serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie. Mogło być to spowodowane: nieprawidłową konfiguracją serwera, problemami z siecią lub długim okresem nieaktywności. Konto: 'kml6@tenbit.pl’, Serwer: ‘smtp.tenbit.pl’, Protokół: SMTP, Port: 25, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Numer błędu: 0x800CCC0F[/violet]

Co jakiś czas wszystko wracało do normy i sprawnie działało.Ale teraz to już mi padło na amen. Już w czasie podłączania wyskakuje okienko:

Łączenie z serwerem nie powiodło się. Konto: 'kml6@tenbit.pl’, Serwer: ‘pop3.tenbit.pl’, Protokół: POP3, Port: 110, Zabezpieczenie (SSL): Nie, Błąd łączy: 10061, Numer błędu: 0x800CCC0E

Wszystkie zabawy z pop3 i smtp mam już dawno załatwione i mi działało wszystko dobrze,nic nie zmieniałem a mi się psuje i dlatego mnie to tak denerwuje.skoro tak ładnie mi sie jeszcze wszystko rymuje-choć jam nie lech roch pawlak-z góry dziękuje :slight_smile:

Kolory tez mi nie wiem czemu na tym forum nie działają (BBCode mam włączony)…

Czy Tenbit nie zmienił żadnych ustawień serwerów, adresów itp. ?

nie czytałeś nigdzie o tym ? to dziwne, że tak nagle pojawiły się błędy. nie miałeś dłuższych przerw w korzystaniu z poczty ?

tak właściwie to już po.wszytko działa poprawnie.tenbit miał zły dzień…:slight_smile: that’s all :stuck_out_tongue: