Konfiguracja neostrady

:o Mam pytanko…dotyczące konfig Neostrady…otóż zainstalowałem wszystko po kolei wg instrukcji…ale nie zwróciłem uwagi ze podłączyłem od razu modem usb…powinno się go podłączyć na końcu .i tu zaczęły się schody…po drugie podczas przechodzenia przez okienka.poszczególne …nie wywołałem opcji wpisania pin …i kiedy na końcu potrzebny jest numer ID oraz pin…kicha…stop…Czy idzie powtórzyć wszystko od początku…bo ja odinstalowałem niby wszystko…ale nie przechodzi to tak jak powinno …nie ma komunikatu na końcu mówiący o podłączeniu modemu…i nie pojawia się komunikat na którym można otrzymać numer pin…proszę o podpowiedzi pozdrawiam #-o ![-o<

Ja instalowałem z podłączonym modemem i nie było problemu. Uruchom program do połączeń ppp, który na pewno Ci się zainstalował i tam wpisz login i hasło, jeśli ich nie masz to albo musisz wejść na specjalną stronę dostawcy, np. tak jest w Netii albo dzwonić na infolinie czy do BOKu.

Pozdrawiam!

Odłącz modem usuń neostradę zainstaluj ją na nowo i pod koniec podłącz modem.Jak ja instalowałem z modemem podłączonym to potem musiałem się dużo gimnastykować.

Więc tak.

:arrow: Usuń aplikację dostępową, jej resztki, sterowniki do modemu i przeczyść rejestr. Zainstaluj ręcznie sterowniki oraz utwórz nowe połączenie (login: rejestracja@neostrada.pl, hasło: rejestracja)

Tu masz instrukcję: neostrada-instalacja-porady-opisy-t91864.html

:arrow: Jak już sie tymczasowo połączysz wchodzisz na tą stronkę https://www.tp.pl/slr/pl/rejestracja rejestrujesz się i dostaniesz nowy login oraz hasło.