Konfiguracja NNTP - Outlook Express

(Shelby) #1

Witam serdecznie.

Wiem, ze dla kogos problem wyda się błahy i pewnie mnie wyśmieje, ale licze, ze po tym doczekam się jakiejś pomocy. Chodzi mi o konfiguracje outlocka z serwerem, żebym miała dostep do newsów i grup dyskusyjnych. Oczywiście działam wedle zalecen instrukcji obsługi jakie zawarto na stronie witryny serwera przez jaki będę się łączyć, ale jest ona zawarta od momentu wpisywania adresu serwera, a ,mnie już przy pierwszym kroku pojawil się problem i niepewność. Po wejściu w kreator połączeń internetowych wyskakuje mi opcja do wyboru:

1. chcę zapisać sie do nowego konta internetowego. (Modem jest podłączony do mojej linii telefonicznej)

2.chcę transferować moje istniejące konto internetowe do tego komputera (Modem jest podłączony do mojej linii telefonicznej)

3.chcę skonfigurować moje połączenie internetowe ręcznie lub połączyć korzystając z sieci lokalnej (LAN)

Łączę się przez modem neo, nie mam założonego tam konta, tylko jedna z osob z która podpisywana była umowe, jak dalej postepowac i co zaznaczać żeby to działało ok.? chce zeby wszystko przychodzilo mi na adres normalnego konta no wp. po prostu nie mam za bardzo pojecia na ten temat,a nie chce spieprzyc do konca,bardzo proszę o jakąś pomoc

(Farall) #2

przede wszystkim to anuluj kreatora połączeń, uruchom Outlooka, wejdź w Narzędzia ->konta i kliknij Dodaj. Może teraz już się odnajdziesz w konfiguracji? Jak nie to pisz dalej :slight_smile:

(Shelby) #3

heh, az mi glupio , ze zapytalam takie to proste bylo :>

dzieki serdeczne, pozdrawiam