Konfiguracja "Outposta"

(Szaroczek) #1

Zainstalowałem ostatnio "Outpost'a" w konfiguracji "normal" jako, że nie znam się na nim za bardzo. (Druga opcja to zdaje się "advanced".) Działa chyba dobrze, ale czasami nawet jakby za dorze :? . Chodzi o to, że nie otwiera mi niektórych filmików instruktażowych z różnych stronek dotyczących różnych zagadnień (uwaga: "youtube" zawsze mi otwiera"). Początkowo myślałem, że przyczyną jest internet, ale coś mnie tknęło, wyłączyłem na 5 min. zaporę i... filmiki zaczęły się ładować... Kto wie, jak tego Outposta skonfigurować, żeby mi takich rzeczy nie blokował?

(Danielm86) #2

Outpost to i tak wersja testowa. Zainstaluj darmowy Zone Alarm. Jest prostszy w obsłudze i dość dobry

(Szaroczek) #3

Chyba nie byłem dość precyzyjny; mój firewall to: Outpost Firewall Pro 2009 ver.6.5.2359.316.0607. Czyli nie jest to chyba wersja testowa, jeśli to coś zmienia :slight_smile: ... Propozycję "Zone Alarm" będę zatem trzymał w odwodzie, ale prawdę powiedziawszy chciałbym pozostać przy "Outpoście". On ma w swoich ustawieniach mnóstwo możliwości, tylko nie wiem po prostu, o które w tym przypadku chodzi #-o .