Konfiguracja połączenia Windows 7 ZTE ZXDSL 852v2

Witam jestem świeżo po instalacji Windows 7 Ultimate 32bit

Ściągnąłem sterowniki do modemu ZTE ZXDSL 852 v2 pod Viste zainstalowałem i jak klikam na pulpicie na ikone modemu, wpisuje nazwe użytkownika, hasło i daje wybierz nr to łączy elegancko

ale

kiedy chciałem skonfigurować połączenie tak: Panel steroania->Sieci i Internet->Centrum Sieci i Udstępniania->Skonfiguruj nowe połączenie lub sieć->Skonfiguruj połączenie telefoniczne wyskakuje że system Windows nie moze wykryć modemu. Co jest nie tak ?

Pozdrawiam

//W menadżeże urządzeń mam tak: ADSL Modem (rozwijane) - ADSL modem i opis: To urządzenie działa poprawnie

  1. Po co chcesz konfigurować nowe połączenie skoro zostało już ono utworzone i skonfigurowane automatycznie ?

  2. Nie działa to dlatego że system poszukuje zwykłego modemu połączanego pod linię telefoniczną a nie modemu ADSL :slight_smile:

Hmm a teraz zrobiłem tak dałem własciwości tego połączenia i zamiast modem dałem WAN coś tam coś tam i numer telefonu zmieniłem na P0,35,0

czy moge tak zostawić czy nie bardzo ? Bo nie chciałbym żeby mi jakiś ksmiczny rachunek za neostrade przszedł bo namieszałem

bielu00 , NIC nie zmieniaj, najlepiej przeinstaluj sterowniki od modemu żeby przywróciło standardowe ustawienia, ja z takiej metody korzystam i na Win XP i na 7 na STANDARDOWYCH ustawieniach i rachunki dostaje normalne. Nie wiem gdzie usłyszałeś takie bujdy o wysokich rachunkach przy tej metodzie :stuck_out_tongue:

W sumie to to co teraz napisałem to wynikałoby z e standardowych ustawień bo ja te ustawienia skopiowałem z sieci ZTE ZXDSL 852 bo taka sie pojawiła jak uruchomiłem z pulpitu aplikacje ZTE ZXDLS 852 i wpisałem dane od neo i połączyłem

Dodane 27.03.2011 (N) 17:45

I czy to normalne że odkąd połączyłem to odebrało mi już 30mb danych ?

Tak normalne wystarczy parę “ciężejszych” stron przejrzeć i mamy 30 MB :wink:

No chyba ze tak bo teraz na gadu w sumie tylko siedczie i transfer juz tak nie zapierdziela