Konfiguracja Routera D-Link DI-524

Więc nabyłem sobie ten Router D-Link DI-524 i aby go podłączyć i skonfigurować robię wszystko zgodnie z tą instrukcją http://pececik.com/showthread.php?t=3186 ale kiedy wchodzę na tą stronę 192.168.0.1 i wyskakuje okno gdzie muszę się zalogować wpisuję tak jak jest podane Login: admin Hasło: admin ale niestety nie dam rady się zalogować bo ponownie wyskakuje mi okno logowania… szukałem innych instrukcji gdzie było trzeba zostawić ramkę “Hasło” puste. Ale to też nie działa;/ więc może ktoś tu mi czegoś sensownego doradzi ?? bo to moje pierwsze styknięcie się z routerem i nie jestem obeznany w tym;P

wielkość liter tez ma znaczenie. ja pamiętam ze przy probie pierwszego logowania sie na router d-linka musiałem wpisać login : admin i enter i dopiero wtedy własne hasło tworzyłem.

spróbuj wpisać Admin lub admin, a gdy i to nie pomoże to zresetuj ustawienia routera wciskając przycisk reset na ok 15 sekund i może wtedy zadziała

użyj reseta na początku,

później adres, login i hasło masz od spodu routera na nalepce

jeśli dobrze pamietam to zostaje puste.

Mam też dlinka i czasem jest że i 3 razy trzeba wpisać login i hasło żeby wejść no ale jak nie da to nic to resecik a jak dalej nic no to reklamować .

dobra;) dzięki 15 sekundowy reset rozwiązał problem:)