Konfiguracja ROUTERA EDIMAX, jaka metoda w radiówce z adresem MAC

Witam, Muszę skonfigurować internet. Internet za pomocą anteny parabolicznej łączy się z nadajnikiem. Abym mógłby prawidłowo się połączyć w komputerze musi być odpowiedni adres mac oraz w właściwościach systemu wpisuje adres mac, adres IP, bramę domyślną 2x DNS oraz adres maski podsieci. Nie wiem jaką metodę połączenia wybrać dla mojego routera.

Kabel od anteny biegnie na złączke BNC (z mojej wiedzy jest to kabel koncentryczny [taki wkręcany]). Router jest firmy EDIMAX (dokładnego modelu nie znam ponieważ jest u kumpla). Adres MAC zmieniłem u usługodawcy na adres ROUTERA. 

Jak najlepszą. Czy ty masz ten router co mam namysli czy nie. Podaj model to odpiszę czy zgadłem co tam masz w domku :wink:

Podaj rodzja kabla biegnacy od anteny do… pewnie jakies karty sieciowej jakiej???

Jesteś taki tajemniczy…

marekkopec12 , zgodnie z regulaminem, który zaakceptowałeś podczas rejestracji, proszę dokonać zmiany tytułu na taki, który wstępnie opisze problem, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

W celu dokonania korekty tytuły należy użyć opcji edytuj w poście otwierającym wątek, a następnie skorzystać z pełnego edytora tekstu.