Konfiguracja sieci

witam. zwracam się do was z taką prośbą… czy mógłby mi ktoś pomóc w konfiguracji sieci kablem crosowanym między pc a laptopem… na pc na windows 7 ultimate a na laptopie windows 7 home premium. do pc mam podłączony internet (modem speedtouch 330 neo). i chodzi mi o to jak to wszystko ustawić żeby te dwa system połączyć… nie chodzi mi że nawet na lapku działał net tylko żeby z pc na laptopa przenieść około 200 gb danych… dodam że próbowałem już to zrobić- jakieś modyfikacje protokołów iv4 czy jakoś tam, ale coś to nie działa…próbowałem wyłączać na obu komputerach antywirusy ale nadal nic… na tym ultimate nie można utworzyć grupy domowej - wyskakuje komunikat żeby coś tam zmienić w centrum sieci… ale tam nic do zmiany chyba nie ma… prosze o pomoc

oklejka , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

… i jeszcze jeden i jeszcze raz …

to jest przerażające ale tu można by podwiesić tak z 7 tematów i forum można zamknąć.

(ciągle to samo)

http://windows.microsoft.com/pl-PL/wind … over-cable

powodzenia

próbowałem tego sposoby i niestety nie działa on tak jak powinien… dlatego zwróciłem się z tym problemem na forum… bo u mnie to jest tak że niby komputery się widzą ale nie można nic przesłać między nimi… i co teraz?

zastanówmy się co źle skonfigurowałeś …

3.jpg

skoroś taki mądry to ty mi powiedz… zrobiłem według tego twojego sposobu ale jak chce utworzyć grupę domową między komputerami to nie da rady… nie ma na lapku takiej opcji żeby dołączyć do grupy domowej utworzonej na pc… a kompy widzą się na pewno bo jest coś tam sieć niezidentyfikowana…

Sieć niezidentyfikowaną uzyskasz po podpięciu samej wtyczki bez kabla do gniazdka pc’ta ;p

hah… dobre :stuck_out_tongue: