Konfiguracja The Bat!

Witam , użytkuje ktoś z was program The Bat! i ma pocztę na wp i w gmailu ?? jesli tak to prosze o poomoc z konfigurowaniem … robie wszystko tak jak znalazlem info na google i dalej nie moge odbierac ani wysylac … denerwujace jest to bardzo , 20 razy chyba juz probowalem konfigurowac i lipa …

Gmail: wysyłka poczty SMTP: smtp.gmail.com > port: 465

Uwierzytelnienie:

Uwierzytelnienie dla SMTP (wg RFC 2554) >zaznacz to

“Użyj ustawień specjalnych” , użytkownik -(twój adres gmail) - Hasło: (twoje hasło na gmail)

odbiór POP/IMAP: pop.gmail.com

"Bezpiecznie na specjalnym porcie (TLS) > port: 995

robiłem tak jak kazales , i oto efekty …

0d417e14bab219a6m.jpg

więc dalej lipa :]

http://vista.pl/porady/373_konfiguracja … _bat_.html może pomoże :smiley: .

nie mam visty … , pozatym poczta z wp.pl juz dziala , tylko gmail. dalej lipa

Nie wiem jaka jest przyczyna błędu. Mam pocztę w gmail , takie ustawienia, jak ci opisałem, i działa …

ale, czy dobrze widzę? chyba nie wpisałeś adresu docelowego w wysyłanym mailu?

akurat tu mi sie pomylilo , ale zaraz poprawilem i to samo bylo , wiec to nie od tego …

Może spróbuj tak. Usuń to konto z TheBat, i utwórz od nowa, ale nie wysyłaj wiadomości zanim nie zrestartujesz kompa.

więc tak :

poczta wp > mogę wysyłać i pobierac maile

poczta gmail > moge pobierac maile , nie moge wysylac , jak wysylam to minute próbuje wyslac i po minucie bład SERWER PRZERWAŁ POŁĄCZENIE

tak wyglada to okno co probuje sie wyslac f6c9775772960a42m.jpg

daj screena z tym błędem podczas wysyłania!

A ustawiłeś na koncie gmail (w przegladarce nie w the bat) Ustawienia> przekazywanie i pop/imap > włącz przekazywanie i włacz pop? Jesli tego tam nie ustawisz to nie bedzie działać

Ja w gmail w the bat mam port 25 dla smtp i w uwierzytelnianiu mam użyj ustawień jak do pobierania poczty. W POP tak samo jak napisał @pio_76

A konto gmail skonfigurowane do współpracy z programem pocztowym?