Konfiguracja w Sony Ericsson W810i

Witam :mrgreen:

Mam nie lada problem. Mam telefon Sony Ericsson W810i i chciałbym sobie gg zainstalowac na moim fonie. Pisze ze nie mam konfiguracji czy cos i nie moge wogole sie połączyc z gg. Dlatego prosze was o pomoc. Nie wiem czemu ale w necie na stronie era.pl nie ma w liscie mojego telefonu. czy to znaczy ze nie bede mogl wogole korzystac z gg na moim telefonie? No a jak byłem w salonie to powiedzieli mi to co ja juz widziałem. :frowning: Czyli nie mozna bo nie ma telefonu na liscie. POMOCY. Jak zrobic aby działało gg na telefonie.(sony ericsson w810i)

PS: Na SE K750i ktory ma mój kuzyn działa mu wszystko bez zarzutów. A ja z tego co wiem mam lepszy telefon. I jeszcze raz prosze o pomoc. :oops:

Ja jestem w PLUS GSM a mialem gg na le==telefonie. Po prostu na stronie jakiejś kiedys było za darmo do pobrania - plik *.jar i wystarczylo go na fona wgrac i miec wap w telefonie. A w erze to nie wiem jak jest. Zrób tak jak ja moze zadziała ale niestety drogie jest gg bo sie duzo za Wap płaci (wap jest drogi) i jeszcze kilka groszy za wiadomośc (przynajmniej ja mam takie wiadomości - stare - ale mogą teraz byc inne)

baciany w erze płacisz 1 zł za tydzień

pinio150 a patrzyłeś na stronie ery czy możesz mieć gg na telefonie? ja widzę że nie pójdzie na twoim telefonie :frowning:

Tak patrzyłem. No nawet byłem w salonie ERY i powiedzieli mi ze jak nie ma telefonu na liscie to nie moge korzystac. No miałem kiedys W800i no ale sprzedałem i teraz mam o model lepszy telefon i tylko dlatego nie moge korzystac? No mnie to dziwi i fascynuje. Mam lepszy telefon i Qurde nie moge korzystac z ERA GG. Prosze dalesze sugestie.